Videokurz - Ušij si látkové vložky

uvodka_02

 • Miluješ látkové vložky, ale na samotné šití si netroufáš?
 • Máš zmatek v tom, jaký materiál a střih jsou pro ušití perfektní látkovky vhodné?
 • Připadá ti, že internet je plný informací, ale ty potřebné v té změti neumíš najít a brouzdáním jen ztrácíš čas?

 

Pojď se mnou nahlédnout do světa látkových vložek a ušij si tu nejlepší látkovou vložku, od správného výběru materiálu, až po poslední patentku.

 

 • Získáš všechny potřebné informace na jednom místě a ihned se můžeš pustit do šití.
 • Postup je tak jednoduchý, že si je zvládne ušít i úplný začátečník bez znalosti šití.
 • Nebudeš ztrácet čas metodou pokus-omyl, prozradím ti fígly, které tě ušetří od zklamání z prvních nevydařených kousků.
 • Nejen že si ušiješ celou sadu pro sebe a ženy ve svém okolí, ale látkovku můžeš použít i jako vhodný dárek pro ekologicky zaměřenou kamarádku.
 • Vystačíš si i s materiálem, který máš doma. Můžeš dát druhou šanci oblíbenému tričku nebo přeměnit oblečení, ze kterého tvoje děti už vyrostly.
 • Do šití se pustíš přesně ve chvíli, kdy budeš mít chuť. Nemusíš si v diáři rezervovat žádný termín nebo procházet kurzem zbytečně roztahaným do více dnů nebo týdnů.

  

zakup si předtočený kurz a rovnou se můžeš pustit do šití

(POZN. videokurz se připravuje, zbývá mi dát mu konečnou podobu. Chystám video a pdf materiály, abys měla vše potřebné právě ve chvíli, kdy budeš mít čas a chuť pustit se do šití látkovek. prosím ještě o chvíli ztrpení)

CO SE NAUČÍŠ?

 

Kurz šití látkových vložek_02 (1)

Kurz šití látkových vložek_02 (3)

 

CO NA KURZ ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE, které se zúčastnily jeho online podoby?

Jsem moc ráda, že jsi kurz udělala. Nejsem úplná začátečnice, už jsem tě sledovala dlouhou dobu a stále jsem nechápala jak vložky šít na obyčejném stroji. Já za sebe jsem byla spokojená,protože jsi to dělala naprosto srozumitelně a  tvoje instrukce i odpovědi na otázky byly jasné. Facobooková skupina byla dobře zvolená. Mám dceru i několik látkujících kamarádek, tak začínám znovu nabízet nové vložky. Dcera bude mít narozeniny, tak to snad stihnu. Koupila jsem si i lis tak to bude super. Nebude to dlouho trvat a budu hledat kurz na šití plen. Iva D.

Překvapilo mě, jak lehce, přestože jsem začátečník, jsem si díky kurzu ušila svou první vložku. Má sice své mouchy, ale ty jsou způsobeny tím, že mám málo zkušeností s šitím. Vyhovovalo mi, že byly připravené i pdf návody i videa a mohla jsem se k nim vrátit nebo si třeba spojit dva dny do jednoho, protože jsem s dětmi trochu nestíhala. Kurz bych určitě doporučila všemi deseti. Markéta H.

Kurz byl dobře strukturovaný, jasný a přehledný. Dozvěděla jsem se opravdu vše, co jsem potřebovala. Vše bylo jasné, že to člověk zvládnul. Výhodou je, že jsem si mohla upravit střih tak, aby byl přesně pro mě. Kamila V.

06

Co je součástí videokurzu?

 • Instruktážní video, plné rad, informací a návodů, které tě provede celým procesem - výběr a příprava materiálů, výroba střihu, sešívání jednotlivých částí až po výsledné hotové látkové intimky a vložky
 • Materiály v pdf, ke kterým se můžeš kdykoliv vracet a mít je po ruce - souhrn vhodných materiálů, pozice jednotlivých materiálů během šití tak, aby se výsledek nevlnil, tvorba střihu
 • Odkazy na eshopy, kde seženeš vhodné materiály, které nejsou běžně dostupné

 

CENA celého videokurzu a všech materiálů JE 1900,-

 

CO ZA TUTO CENU DOSTANEŠ?

 • Předám ti veškeré moje know-how, které jsem o výrobě otáčených vložek za 5 let existence mé značky Alucha posbírala.
 • Video a pdf s návody, aby byla hračka vytvořit si látkovou vložku od A do Z. 
 • Jako BONUS se s tebou podělím o informace kde nakoupit ten správný materiál online, informace k údržbě, skladování, jak na to, aby látkovka ve spodním prádle necestovala, … prostě odpovědi na otázky, se kterými se ve spojení s výrobou a používáním látkových vložek nejčastěji setkávám.

 

Kopie návrhu Kopie návrhu Triathlon Sports Facebook Cover (5)

 

NAPADAJÍ TĚ JEŠTĚ DALŠÍ OTÁZKY?

 • Mám si kurz koupit, když nemám šicí stroj?

Potřeba je především chuť a trpělivost. Samotnou látkovou vložku je možné ušít i v ruce a některé členky minulých online kurzů látkovky v ruce šily. Informace získané ve videokurzu si tak můžeš ověřit a využít ještě před tím, než se rozhodneš nějaký šicí stroj zakoupit.

 • Mám si videokurz koupit, když neumím šít? 

Šití látkových vložek zvládne i začátečník. Sama jsem začínala bez jakýchkoliv znalostí šití. V kurzu se naučíš vše od výroby střihu, přes přípravu materiálů nebo sešívání jednotlivých materiálů k sobě. Můžeš postupovat svým tempem a u šití si vystačíš s jednoduchým rovným stehem. Pokud máš doma šlapací stroj, je to ideální pomocník pro začátky, protože si tempo šití jednoduše určíš rychlostí šlapání a můžeš postupovat vlastním tempem. K účasti není potřeba mít předchozí znalosti s šitím.

Kurz šití látkových vložek_02

Kopie návrhu Kopie návrhu Triathlon Sports Facebook Cover