Chceš se naučit šít?

uvodka_02

 • Miluješ látkové vložky, ale na samotné šití si netroufáš?
 • Máš zmatek v tom, jaký materiál a střih jsou pro ušití perfektní látkovky vhodné?
 • Připadá ti, že internet je plný informací, ale ty potřebné v té změti neumíš najít a brouzdáním jen ztrácíš čas? 

Pojď se mnou nahlédnout do světa látkových vložek a ušij si tu nejlepší látkovou vložku, od správného výběru materiálu, až po poslední patentku.

Intimky pro dívky (6)

 • Na našem společném osobním kurzu nebo podle předtočených videí v uzavřené facebookové skupině získáš všechny potřebné informace a ihned se můžeš pustit do šití.
 • Postup je tak jednoduchý, že je zvládne ušít i úplný začátečník bez znalosti šití.
 • Nebudeš ztrácet čas metodou pokus-omyl, prozradím ti fígly, které tě ušetří od zklamání z prvních nevydařených kousků.
 • Nejen že si ušiješ celou sadu pro sebe a ženy ve svém okolí, ale látkovku můžeš použít i jako vhodný dárek pro ekologicky zaměřenou kamarádku.
 • Vystačíš si i s materiálem, který máš doma. Můžeš dát druhou šanci oblíbenému tričku nebo přeměnit oblečení, ze kterého tvoje děti už vyrostly.

Zakup si předtočený kurz a PŘIDEJ SE DO FACEBOOKOVÉ SKUPINY nebo si se mnou domluv OSOBNÍ WORKSHOP naživo v Olomouci

CHCI VÝHODNOU SADU LÁTKOVÝCH VLOŽEK, KTERÁ MI POKRYJE CELOU MENSTRUACI (1)

 

CO SE NAUČÍŠ?

Kurz šití látkových vložek_02 (1)

Kurz šití látkových vložek_02 (3)

 

CO NA KURZ ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE, které se zúčastnily jeho online podoby?

Jsem moc ráda, že jsi kurz udělala. Nejsem úplná začátečnice, už jsem tě sledovala dlouhou dobu a stále jsem nechápala jak vložky šít na obyčejném stroji. Já za sebe jsem byla spokojená, protože jsi to dělala naprosto srozumitelně a  tvoje instrukce i odpovědi na otázky byly jasné. Facobooková skupina byla dobře zvolená. Mám dceru i několik látkujících kamarádek, tak začínám znovu nabízet nové vložky. Dcera bude mít narozeniny, tak to snad stihnu. Koupila jsem si i lis tak to bude super. Nebude to dlouho trvat a budu hledat kurz na šití plen. Iva D.

Překvapilo mě, jak lehce, přestože jsem začátečník, jsem si díky kurzu ušila svou první vložku. Má sice své mouchy, ale ty jsou způsobeny tím, že mám málo zkušeností s šitím. Vyhovovalo mi, že byly připravené i pdf návody i videa a mohla jsem se k nim vrátit nebo si třeba spojit dva dny do jednoho, protože jsem s dětmi trochu nestíhala. Kurz bych určitě doporučila všemi deseti. Markéta H.

Kurz byl dobře strukturovaný, jasný a přehledný. Dozvěděla jsem se opravdu vše, co jsem potřebovala. Vše bylo jasné, že to člověk zvládnul. Výhodou je, že jsem si mohla upravit střih tak, aby byl přesně pro mě. Kamila V.

06

Co je součástí ONLINE kurzu v uzavřené facebookové skupině?

 • Instruktážní videa, plná rad, informací a návodů, které tě provedou celým procesem - výběr a příprava materiálů, výroba střihu, sešívání jednotlivých částí až po výsledné hotové látkové intimky a vložky
 • Materiály v pdf, ke kterým se můžeš kdykoliv vracet a mít je po ruce - souhrn vhodných materiálů, pozice jednotlivých materiálů během šití tak, aby se výsledek nevlnil, tvorba střihu
 • Odkazy na eshopy, kde seženeš vhodné materiály, které nejsou běžně dostupné

 

CENA celého předtočeného ONLINE kurzu a všech materiálů JE nyní za 490,-

CENA osobního jednodenního KURZU u mně v Olomouci JE nyní 2900,-

 

CO ZA TUTO CENU DOSTANEŠ?

 • Předám ti veškeré moje know-how, které jsem o výrobě otáčených vložek za 8 let existence mé značky Alucha posbírala.
 • Video a pdf s návody, aby byla hračka vytvořit si látkovou vložku od A do Z (u online verze v FB skupině). 
 • Jako BONUS se s tebou podělím o informace kde nakoupit ten správný materiál online, informace k údržbě, skladování, jak na to, aby látkovka ve spodním prádle necestovala, … prostě odpovědi na otázky, se kterými se ve spojení s výrobou a používáním látkových vložek nejčastěji setkávám.

NAPADAJÍ TĚ JEŠTĚ DALŠÍ OTÁZKY?

 • Mám si kurz koupit, když nemám šicí stroj?

Potřeba je především chuť a trpělivost. Samotnou látkovou vložku je možné ušít i v ruce a některé členky minulých online kurzů látkovky v ruce šily. Informace získané ve videokurzu si tak můžeš ověřit a využít ještě před tím, než se rozhodneš nějaký šicí stroj zakoupit.

 • Mám si videokurz nebo osobní kurz koupit, když neumím šít? 

Šití látkových vložek zvládne i začátečník. Sama jsem začínala bez jakýchkoliv znalostí šití. V kurzu se naučíš vše od výroby střihu, přes přípravu materiálů nebo sešívání jednotlivých materiálů k sobě. Můžeš postupovat svým tempem a u šití si vystačíš s jednoduchým rovným stehem. Pokud máš doma šlapací stroj, je to ideální pomocník pro začátky, protože si tempo šití jednoduše určíš rychlostí šlapání a můžeš postupovat vlastním tempem. K účasti není potřeba mít předchozí znalosti s šitím.

Kopie návrhu Kopie návrhu Triathlon Sports Facebook Cover

Videokurz - Ušij si látkové vložky

Miluješ látkové vložky, ale na samotné šití si netroufáš? Máš zmatek v tom, jaký materiál a střih j...