O Klenotkách

Co že je to ta Klenotka®?

Je to látková vložka, která se od té běžné látkovky liší tím, že má uvnitř mezi jednotlivými vrstvami zašité malé rudé kamínky granátu.

Z čeho se Klenotka® skládá?

Provozní info (4)

Součástí Klenotek jsou minerály granátu, které díky svým vlastnostem, které se tradují již spoustu let, mají schopnost:

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewposilovat životní energii,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewmají blahodárný vliv na krevní oběh,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewpomáhají harmonizovat nízký tlak,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewzmírňují krvácení,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewdetoxikují,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewpři menstruaci snižují napětí a tlak v děloze,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewulevují od bolesti,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewregulují silnější krvácení, zmírňují křeče,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewpodporují reprodukční cyklus,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewzvyšují plodnost,

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewstabilizují nepravidelný menstruační cyklus.

Granát je drobný drahokam. Název granátu vznikl z latinského granatum malum - granátové jablko. Možná proto, že připomíná svojí sytě červenou barvou a tvarem zrníčka granátového jablíčka. Granáty jsou pevně propojené s českou historií. V říčních náplavách byly objevovány již od pravěku. Já používám kameny získávané klasickým ručním rýžováním od amatérským hledačů z oblasti Vestřev v České Republice. Pro použití v látkových vložkách jsou granáty přímo ideální. Nevadí jim kyselé prostředí, nerozpadají se na prach a vydrží i teploty vyšší než 1300°C. Takže se není čeho bát ani při vyšší teplotě praní a údržba Klenotek je stejná jako u běžných látkových vložek. Prací, cyklem se energie granátku očistí a nabije pro další použití.

175701123_4246119358785813_5578119342092404014_n

Pracuji s malými zrníčky tohoto minerálu o rozměrech cca 2 - 3 mm. Ale neboj, na velikosti kamínku jeho síla opravdu nezávisí! I malý kousek zvládne velké věci! To, že látkovka obsahuje granátky zjistíš jedině pohmatem středu vložky mezi prsty, při běžném nošení netlačí a nejsou cítit, jen využíváš benefitu jejich účinků.

Osobní Profil Úvodka na Facebook

Tereza Stropnická, která se minerály a jejich vlastnostmi zabývá mi o granátu napsala: "Granát se od pradávna používal jako ochranný talisman, který pomáhá najít cestu tam, kde žádná zatím ještě není, pomáhá najít řešení u zdánlivě neřešitelných situací. Jeho detoxikační schopnosti fungují jak na emoční a mentální úrovni, tak i na úrovni fyzické. Pomůže vám nelpět na zraňujících emocích, ukáže vám, co si z každé situace vzít pro sebe, aby to vedlo k růstu, a to ostatní nechat odejít. Granát posiluje životní energii, pud sebezáchovy a chuť zdolávat překážky, proto je skvělý při náročných obdobích, které proměňuje ve výzvy, které je možné zvládnout. Má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení. Pokud se napojíte na jeho energie, na pomůže vaší fyzické i emoční očistě, která bude probíhat více v souladu a harmonii se sebou i se svým okolím, uzemní vaše energetické pole, což odstraní podrážděnost a přecitlivělost. V granátu je velmi silně zastoupen element ohně, proto jeho nošení pomáhá proti studeným rukám a nohám, zmírňuje bolesti a křeče a pomáhá i při bolestech kloubů a páteře. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus.

Alucha_klenotky

Záznamy nebyly nalezeny...