Reference

 Park Jaro Úvodka na Facebook

Abych zachovala aspoň trochu anonymity ženám, které mi reference udělily, uvádím pouze jejich křestní jméno a iniciálu příjmení. 

Pokud i vy jste nebo se stanete jednou z uživatelek mých látkových vložek, budu nesmírně ráda, když se se mnou podělíte o vaše dojmy a zkušenosti.

Díky Vašim referencím, mám stále obrovskou chuť, posouvat "Svět látkovek" kupředu.

DIAMANT2 Jiřina T.: "Krásné provedení, pohodlnost, úspora peněz. Používám sice jen jako doplněk ke kalíšku nebo ke konci ms, ale chválím."

DIAMANT2 Lenka W.: "Kojicí vložky do podprsenky ozkoušeny v plném provozu za mě paráda:) Děkuji a určitě doporučím dál."

DIAMANT2 Iva E.: "Výborná komunikace, kvalitní a krásné výrobky (intimky jsou tenké jako jednorázové).. zásilka došla rychle a v papírovém obalu - zero waste. Jsem naprosto spokojená a vřele doporučuji."

DIAMANT2 Aneta N.: "Nepopsatelně pohodlné a příjemné. V kombinaci s kalíškem za mě nejlepší možnost, jak bezpečně prožít své dny."

DIAMANT2 Martina T.: "Paní je úžasná, vytvoří na přání naprosto vše. Ráno jsem poprosila o nestandardní výbavu a večer měla ušito a do dvou dnů doma. Doporučuji ❤️ Šito opravdu s láskou ❤️."

DIAMANT2 Ivana B.: "Dobrý den paní Aleno, mnohokrát Vám děkuji za parádní vložky na míru. Už jsem je ozkoušela, jsou perfektní, příjemné, pohodlné! Děkuji, že jste se mnou měla trpělivost a přeji Vám, ať se daří a máte stále nové a nové spokojené zákaznice "

DIAMANT2 Petra V.: "Medvídci jsou TOP!!!! Úplně jsem se do nich zamilovala. Nedá se to srovnat s mými jinými látkovkami. Normálně používám kalíšek + vložku v začátku jako pojistku, ale teda medvídek bodoval a ke konci kalíšek úplně nahradil. Mám ráda dlouhé a tenké vložky, překvapilo mne mile, jak je vrchní vrstva nepropustná, i když to není pul, ale fleece. Děkuji Vám, už koukám po dalších. Skvělá práce."

DIAMANT2 Eva N. D.: "Moc krásné a osobité vložky z příjemných materiálů. Zatím nejlepší, jaké jsem měla."

DIAMANT2 Gita M.: "Ručně vyráběné, krásné a zábavné dámské vložky. Jsem ráda, že jejich koupí podpořím nejen lokální výrobu a práci jejich tvůrkyně, ale také že každý měsíc už nemusím produkovat pro přírodu nerozložitelný a toxický odpad v podobě jednorázových vložek. Děkuji za možnost látkovek. Mám je už několik let a stále slouží!"

DIAMANT2 Marie H.: "Dobrý den,chci poděkovat za Vaši zásilku, vše dorazilo a vložky jsou parádní. Máte vše krásné a profesionálně provedené, včetně webu, balíčku, letáčku ve vložce, prostě nádhera. Vyzkoušela jsem za poslední 3 roky pět značek látkových vložek včetně těch Vašich a ty Vaše jsou nejlepší, obstály na 100%, stále plně funkční, úplet - žádné fleky, pul nepropouští, jako nové. Jinak je super, že děláte vložky z úpletu, protože ten se mi osvědčil fakt nejlépe. A také že je normálně zakládáte, to je úplně jiný level než ty obšité overlockem. Ostatní značky při stejné péči vždy nějaký problém, pul brzy propouštěl nebo brzy vydrolený plyš, fleky, většinou vyhození do koše velmi brzy. Tudíž díky za Vaši práci, časem si objednám další várku."

DIAMANT2 Katerina P.: "Objednala jsem ze zvědavosti a určitě to nebyl můj poslední nákup! Na Aluchy balení se pějí na sítích ódy, a zaslouženě! Krásný eko balíček, bez zbytečných odpadů navíc. Navíc maximální pohodlnost a hezký vzhled (to jsem tušila už z fotek, ale naživo je to ještě lepší). Díky a moc doporučuju !"

DIAMANT2 Monika B.N.: "Alucha má naprosto precizně provedené vložky. Materiály, vzory, koneckonců i balíček. Všechno do puntíku vymazlené. Je vidět, že to dělá s láskou a dělá to moc dobře. Za sebe velmi vřele doporučuji. A pokud má někdo obavy začít, doporučuji nejdřív vyzkoušet intimky. Obavy zmizí."

DIAMANT2 Šárka S.: "Krásně zpracované, příjemný materiál, veselé barvy. Za mě super! 

DIAMANT2 Hana V.: "Aluchu můžu jenom doporučit. Krásné provedení, vzory, ze kterých si vybere každý, příjemné materiály, rychlé dodání. Musím vyzdvihnout i komunikaci s paní Alenou, vyšla mi vstříc jak jen to šlo a že jsem potížistka, já bych se sama už kolikrát poslala k šípku:) ještě jednou moc děkuji."

DIAMANT2 Lenka V.: "Kvalitně zpracované z nejlepších materiálů, skvělé tvary i motivy."

DIAMANT2 Marie T.: "Vynikající zpracování dámských vložek, zabaleno s pozorností a perfektní komunikace. Vřele doporučuji."

DIAMANT2 Veronika P.: "Upřímně vás obdivuji za to, jakou si dáte práci s okraji. Hrc prc na overlocku dělá dnes každý, jste výjimka a právě tím máte můj obdiv"

DIAMANT2 Peťa J.: "Alena je příjemná mamina, dokáže šít s třemi dětmi za krkem. Její vložky jsou otáčené, takže se nikde netřepí jako overlockové. Má vlastní design tvarů, které fungují tak jak potřebujete. Je možné u ní vybrat komplet kompostovatelné kousky šité biobavlněnou nití, to jsou detaily, které se nevidí a pro milovníky zero waste je to důležité. Moc sympatické je balení do orazítkované obálky, vložky mají papírové štítky, a tak vybalování zásilky je jako malé vánoce bez plastu. A na šlapacím stroji opravdu šije, viděla jsem ho in natura????   Fandím, a podporuji, Alucha je rozhodně žena na správném místě"

DIAMANT2 Zuzana B.: "Doporučuji na 100 %. Skvělé, promyšlené a krásně zpracované výrobky, milá komunikace, balíček zabalen bez zbytečných plastových obalů. Prostě TOP Děkuji "

DIAMANT2 Tereza J.: "Radost každý měsíc. Pohodlíčko a funkčnost i potěšení pro oko. Kočičkové jsou měkkoučké a svou délkou i svým tvarem se mi výborně osvědčily pro jízdu na koni i lyžování! Za mně ❤️ 

DIAMANT2 Hana L.: "Ano, je to šokující téma, menstruace. Pánové, dál nečtěte, zvlášť vy, kteří se jí bojíte Naopak ženy, a mluvím hlavně k těm, které mají menstruaci silnou a bolestivou. Tak zaprvé: milujte ji, děkujte jí, jste ženy, jste nebo budete matky. Jednou jsem hledala pomoc na skupince a napsala mi Alucha, že jsem ideální adeptka na testování jejich klenotek. (Látkové vložky, které mají uvnitř zašité granáty). Darovala mi čtyři klenotky k vyzkoušení a já, která věci potřebuji pochopit, abych je mohla přijmout, vám říkám, že jsem si sedla na zadek. Sice jsem k tomu přistupovala s otevřenou myslí, ale na druhou stranu, kameny zašité do vložky, jako fakt? Jako jak? Jenže dnes tu sedím a mám za sebou 1. den menstruace bez analgetik, nepamatuji kdy naposledy to tak bylo. Takže? Ať je to jak chce, tak: 1) buďte zero waste, budete se mít jako v bavlnce a ušetříte planetu ???? 2) švadlenky, víte, že Alucha šije na šlapacím stroji, s láskou a pečlivě?  3) někdy prostě stačí uvěřit a zázraky se dějí. Díky Alucha-látkové vložky pro ženy ❤️"

DIAMANT2 Jana J.: "Látkovky od Aluchy doporučuji, velice rychlé dodání i u věcí na přání. Jen malé varování, vzniká rychlá závislost na nových vzorech".

DIAMANT2 Petra F.: "Perfektní!!! Krásné vzory, precizní práce, pohodlí. Člověk převezme mile a ekologicky zabalenou zásilku a těší se, až její obsah použije. Alucha mi přispěla k příjemnějšímu prožití své periody a díky ní jsem učinila i další krok k ZW".

DIAMANT2 Hanka V.: "Aluchu můžu jenom doporučit. Krásné provedení, vzory, ze kterých si vybere každý, příjemné materiály, rychlé dodání. Musím vyzdvihnout i komunikaci s paní Alenou, vyšla mi vstříc jak jen to šlo a že jsem potížistka, já bych se sama už kolikrát poslala k šípku:) ještě jednou moc děkuji".

DIAMANT2 Hanka bojuje s bolestivou menstruací, proto dostala pár klenotek k otestování a po vyzkoušení mi napsala: "Ano, je to šokující téma, menstruace. Pánové, dál nečtěte, zvlášť vy, kteří se jí bojíte. Naopak ženy, a mluvím hlavně k těm, které mají menstruaci silnou a bolestivou, tak zaprvé: milujte ji, děkujte jí, jste ženy, jste nebo budete matky. Jednou jsem hledala pomoc na skupince a napsala mi Alucha, že jsem ideální adeptka na testování jejich klenotek. (Látkové vložky, které mají uvnitř zašité granáty). Darovala mi čtyři klenotky k vyzkoušení a já, která věci potřebuju pochopit, abych je mohla přijmout, vám říkám, že jsem si sedla na zadek. Sice jsem k tomu přistupovala s otevřenou myslí, ale na druhou stranu, kameny zašité do vložky, jako fakt? Jako jak? Jenže dnes tu sedím a mám za sebou první den menstruace bez analgetik, nepamatuji se, kdy naposledy to tak bylo. Takže? Ať je to jak chce, tak: 1) buďte zero waste, budete se mít jako v bavlnce a ušetříte planetu 2) švadlenky, víte, že Alucha šije na šlapacím stroji, s láskou a pečlivě? 3) někdy prostě stačí uvěřit a zázraky se dějí. Díky Alucha - látkové vložky pro ženy"

DIAMANT2 Sandra Č.: "Používám kalíšek a kamarádíme se skvěle. Ve výbavě mi však zůstaly příšerné neekologické neprodyšné intimky.
Alena se přesně trefila do toho, co jsem hledala. Velký výběr barev, tvarů, velikostí a hlavně typů pro různou sílu menstruace.
S výběrem mi poradila, na webu má všechny potřebné informace a balíček dorazil rychlostí blesku v eko balení.
Design je nádherný, šití bez chyby, materiály příjemné.
Jsem nadšená. Intimky hážu do pračky, a protože MOHOU DO SUŠIČKY, hned zítra je vyzkouším.
Uvítala bych snad jen krátkou délku intimky ve větší šířce.
Už si brousím zuby na klenotku.
Ali, já ti moc děkuji ????⚓"
 
DIAMANT2 Petra H.: "Látkové vložky používám už nějakou dobu. Vyzkoušela jsem víc typů i výrobců.
No - a pak přišla Alucha!
Při poslední menstruaci jsem se cestou po městě trochou zděsila, protože jsem měla pocit, jako bych žádnou vložku neměla!
To je dost děsivé, protože jedny látkovky mi fakt hodně jezdí z místa.
Ale ona tam byla, nehnula se ani o kousek. Pohodlná, nenápadná, stále na svém místě. Prostě boží ????
Když teď Alucha vytáhla akci s balíčky vložek, tak jsem se hned v jednom shlédla. Protože výbavu sice mám, ale ne od Aluchy! ????
Dopřejte si ten komfort a pořiďte si taky.
Když vložky, tak jedině Alucha. ????????"
 
DIAMANT2 Jindřiška M.: "Do práce nosím kalíšek s intimkami od Alena Alucha Hradilová. No když dojdu z práce, tak si užívám péči a luxus, kterou mi poskytuje kompletní řada Alušiných vložek. Mám je teda moc ráda. V práci už se těším, až se zbavím kalíšku a budu jen na Alušiných vložkách. Je to fakt luxusní zboží!"
 
Další hodnocení najdeš na stránce s HODNOCENÍM OBCHODU.
 

2020 © Alena Hradilová