Jak vyvrátit mýty o látkových vložkách? Osobní zkušenost je k nezaplacení!

Jediné, co by tě mělo přesvědčit, je osobní zkušenost!

Tohle je hodně zásadní!

Je potřeba přijmout fakt, že nejdůležitější a nejsměrodatnější je OSOBNÍ ZKUŠENOST! A aby jsi ji získala, je potřeba odsunout všechny předsudky, zapomenout na nevyžádané rady těch, které tu zkušenost s látkovými vložkami nemají a vrhnout se do toho po hlavě!

Klidně nejprve s intimkou v období mimo menstruaci nebo některou ze sad určených nejen pro začátečnice. Protože to, čím látkovky vynikají, je POHODLÍ a to se jednoduše MUSÍ ZAŽÍT!

Benefitem je zmírnění často i vleklých zdravotních problémů a to také nejvíc oceníš, když si ten pocit zažijete na vlastní kůži. Tedy na vlastním zdraví. Navíc spolu s Klenotkou s granátky získá tvoje menstruace úplně jiný rozměr.

Vsadím se, že pokud látkovým vložkám a intimkám dáš šanci, už se k jednorázovým pomůckám nevrátíš.

Když se téma látkových vložek řeší na sociálních sítích, většinou se pod nimi objeví spousta nepěkných komentářů. Nejčastější komentáře a rady píší ženy, které současnou látkovou vložku nikdy neviděly, jen mají představu, co to asi tak může být. A nejvíce předsudků a nepěkných komentářů přichází od těch, které jsou ve věku, kdy už mají svoji menstruaci dávno za sebou. Často se ukrývají za anonymním profilem s fotkou koťátka, květiny, známé filmové herečky nebo svůj profil nechají úplně bez fotky. Myslím, že celkově téma MENSTRUACE zůstává pro mnoho žen stále tabu a veřejně tváří v tvář by mlčely.

Na rozdíl od komentujících, které látkovou vložku nikdy neviděly, já je již déle než 7 let spokojeně používám a také vyrábím. 

88433614_3116781001719660_5975287939624599552_o

2023 © Alena Hradilová