Poporodní vložky

9 položek celkem

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Během poporodního období je pro rychlé zahojení rodidel a případných poranění zapotřebí, aby co nejvíce větraly. Proto se v tomto období doporučují vložky co nejprodyšnější.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview V této kategorii najdeš nejčastěji vložky celobavlněné nebo celo bio bavlněné. Pro jejich materiálovou čistotu je i veškeré prošívání bio bavlněnou nití.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Vložky se dají označit i jako kompostovatelné, kdy po odstřihnutí patentek a saténové cedulky lze jednotlivé bavlněné vrstvy oddělit a vložku zkompostovat.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Najdeš tu také nepromokavé podložky a bio bavlněné čtvercové pleny, které jsou pro poporodní období vhodné.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Pokud se chceš inspirovat, můžeš si přečíst o mém třetím šestinedělí, které jsem strávila v látce.

Mírní bolest
Mírní bolest

Díky síle granátů

1600+ spokojených zákaznic
1600+ spokojených zákaznic

Které již šetří planetu i svou peněženku

Pohodlné
Pohodlné

Natolik, že o ní ani nevíš

Zdravé a BIO
Zdravé a BIO

Atestované materiály vložek pro tvoje zdraví

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení