Kdo je Alucha

Ahoj, jsem Alena a ukážu ti, že menstruace nemusí být zlá potvora, ale kamarádka, která ti každý měsíc připomene krásu a sílu ženství. 

alucha_damske_latkove_vlozky_klenotky

Před více než sedmi lety mě trápily vracející se záněty. Taky moc dobře vím, co je to silná a bolestivá menstruace.

Znáš ten pocit, kdy máš chuť se každý měsíc na pár dní někam zašít?

Tehdy jsem se poprvé setkala s látkovými vložkami. Takové pohodlí jsem doposud nezažila ani s menstruačním kalíškem! Najednou jsem se nechtěla zašít, chtěla jsem šít!

Ušít si perfektní látkovou vložku, která mi padne jako ulitá.  

A co pohání můj šlapací stroj? Není to energie elektrická, ale moje vlastní.

Oprášila jsem starý šlapací stroj po babičce, nakoupila krásné látky a pustila se do práce. Jaká byla první vložka „prototyp“? Trochu neforemná, zapínání na sucháč při chůzi škrábalo, ale co je důležité – byla plně funkční a v noci krásně pohodlná.  

Od té doby jsem ušila tisíce a tisíce látkových vložek pro stovky zákaznic.

Díky technickému vzdělání sama vytvářím perfektně padnoucí střihy. Testuji, měřím, hledám ideální nebo zajímavé tvary, vybírám kvalitní látky, zkouším savost. Občas je to věda, občas legrace a dobrodružství. 

Jako maminka tří dětí o to víc vnímám, jak je důležité otevřeně mluvit o menstruaci a přijmout ji do svého života. Chci, aby se (nejen) moje děti v době dospívání nemusely za svou menstruaci stydět a zažívat nepříjemné pocity, které pak často ovlivňují celý život. Dodnes se najdou ženy, které nejsou schopné o své menstruaci vůbec mluvit.  

Jsem nadšená, že moje látkové vložky a Klenotky® pomáhají ženám své dny si užít, nejen přežít.

Že harmonizující síla granátků v Klenotkách® dokáže až magicky změnit postoj ženy ke své menstruaci, zbavit ji bolesti a vyladit její náladu.

A reference od zákaznic mi ukazují, že se to opravdu daří. Ženy mi píšou, jakou mají radost, když si můžou vzít látkovou vložku podle svého vkusu. Jako kdyby si vybíraly šaty. Píší, jak s Klenotkami neřádí jak běsnící fúrie a konečně nepotřebují prášky na bolest. Mnoho mých zákaznic se na svoji menstruaci začalo dokonce těšit! I jejich dcery chtějí vlastní látkovku ve tvaru kočičky. Látkové intimky vrátily sebevědomí nejedné ženě potýkající se s inkontinencí.

S každým látkovým kouskem posílám do světa i kus sebe.

DIAMANT2 

000832904_lwufilgzocoxowkztlfd

 

 Neznáme se odněkud?

podnikavazena       zenysro

 

 2022 © Alena Hradilová

Záznamy nebyly nalezeny...