Kdo je Alucha

alucha_damske_latkove_vlozky_klenotky

Ahoj, jsem Alena, ale už spoustu let mám přezdívku Alucha.

Snažím se žít "simply life", pěkně minimalisticky, bez hromadění zbytečných věcí, s důrazem na dobré vztahy s lidmi kolem sebe, s úctou ke starým řemeslům a tradicím, co nejvíc soběstačně a hlavně, hlavně vesele. Prostě tak, abych svůj život opravdu PROŽILA. 

Jsem mámou tří dětí, se kterými spolu s mužem a se psem Bakem pendlujeme pěkně autobusem mezi panelákovým bytem ve městě a mini chatkou se zahradou na vesnici. Nemám ráda zbytečné nakupování, jednorázové výrobky a už vůbec ne věci, které jsou dovezené z druhého konce Světa. Co naopak ráda mám, je permakulturní přístup k životu, výrobky lokální a důležitá je pro mě komunita přátel, kterou jsem si kolem sebe vytvořila. Baví mě pěstovat si vlastní rajčata, okurky a každý rok zkoušet, co dalšího bychom mohli na té naší miniaturní zahrádce vysadit - "v malém", ale "efektivně. Jsem milovnicí vlny a jejího zpracování "od ovečky po svetr" a láká mě jednou vyzkoušet pěstovat a poté zpracovat vlastní bavlnu, len a konopí. 

A protože nejlepší je dělat v životě to, co má člověk rád a co mu dává smysl, já jsem v roce 2015 objevila látkové vložky a úplně jsem jim propadla. Šiji je na starém šlapacím stroji Bobbin, který mám po své babičce. Je to můj parťák! Líbí se mi, že není na elektriku, ale že ho pohání moje vlastní energie. 

Už jsme spolu ušili tisíce a tisíce látkových vložek pro stovky zákaznic.

Věřím, že mi lidé jsme "energie" a jsme tak navzájem propojeni mezi sebou i s přírodou a věcmi kolem nás. Je proto důležité čím se sytíme, ať už jde o kvalitu potravin nebo zážitky a činnosti, které naplňují náš den. Když mě jednou z polospánku probudil nápad spojit látkové vložky s energií kamínků granátu, netrvalo dlouho a světlo Světa spatřily Klenotky®. 

Vnímám, že je důležité o menstruaci otevřeně mluvit a přijmout ji do svého života. Chci, aby se (nejen) moje děti v době dospívání nemusely za svou menstruaci stydět a zažívat nepříjemné pocity, které pak často ovlivňují celý život. 

Proto jsem nadšená, že moje látkové vložky a Klenotky® pomáhají ženám své dny si užít, nejen přežít.

Že harmonizující síla granátků v Klenotkách dokáže až magicky změnit postoj ženy ke své menstruaci a vyladit její náladu.

A protože jsou látkové vložky zdravé, spolehlivé, ekologické a pohodlné, je to přesně to, co chci ženám prostřednictvím mých látkovek v tomto životě předávat a v čem vidím smysl. 

S každým látkovým kouskem tak posílám do světa i kus sebe.

DIAMANT2 

000832904_lwufilgzocoxowkztlfd

 

 Neznáme se odněkud?

zenysro

 

 2023 © Alena Hradilová

Záznamy nebyly nalezeny...