5 důvodů, proč zvolit Aluchu

1) Alucha® není anonymní. Alucha jsem já, Alena. Na výrobě každého kousku se podílím od A do Z, to je od návrhu střihu, přes výběr materiálu, šití, až po zabalení balíčku. Alucha - Alena je ženská, která má rada věci ekologické, krásné, precizně zpracované a funkční. A přesně takové jsou moje látkové vložky.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview

2) Pokud máš ráda originály, jsi tu správně. Ani mě nebaví šít několik set stejných kousků, ale ráda si hraji se vzory a tvary. Látkovky ode mně jsou limitky, většinou ušiji maximálně 6 až 8 látkovek stejného tvaru a vzoru. Vím, látkové vložky nejsou zrovna zboží, které by ženy ukazovaly na ulici, ale možná tě informace, že nosíš něco jedinečného, potěší. Atestované zdraví nezávadné materiály jsou samozřejmostí.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview

3) Moje látkovky jsou precizně zpracované. Pro tebe to znamená, že ti vydrží opravdu dlouho, klidně déle než 10 let. Jsou šité otáčenou metodou, díky které veškeré nevzhledné části zůstávají skryté uvnitř vložky. Vložka má tenký okraj, bez zbytečného obšívání, které by citlivější ženy mohlo škrábat. Svůj tvar si i po mnoha praních udržuje díky zpevňujícímu plátnu uvnitř vložky.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview

4) A teď čáry a kouzla! Na řadu přicházejí Klenotky®, látkové vložky s uvnitř zašitými malými kamínky granátu. Mohly vzniknout třeba v Rio de Janeiro nebo v Tokio, ale ony jsou olomoucké a světově unikátní. Pokud jsi vnímavá k účinkům krystalů, mohou ti pomoci s bolestivou menstruací, ustálením rozházeného cyklu, PMS nebo třeba otěhotněním. Granátky jsou mocné a ve s látkovými vložkami dokáží někdy až zázraky.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview

5) Šití látkovek mě baví. Nikdy ke stroji nesedám se špatnou náladou nebo pod tlakem. Věřím, že moje nálada a způsob zpracování se v každé jedné ušité vložce odráží. Proto šiji na šlapacím stroji po babičce, kterého beru za svého parťáka a elektrické stroje mi do výroby nesmí. Proto pečlivě vybírám materiály a bio bavlněné látkovky prošívám bio bavlněnou nití. Chci, aby tě moje vložky potěšily a pomohly ti s tím, co potřebuješ vyřešit. A to ony umí!