Šití na přání

Protože nejlepší pro mě i pro přírodu je, když šiji přímo pro tebe, přesně to, co ty potřebuješ a látkovky se mi na skladě nehromadí, přicházím s nabídkou ŠITÍ NA PŘÁNÍ.

 

Co to pro tebe znamená?

Začínám šít teprve po zaplacení objednávky, takže ti balíček nepřijde během pár dnů, ale nejspíše si budeš muset trošku počkat. Šití na přání může trvat až měsíc.

Při výběru máš dvě možnosti:

1) Vybíráš pouze tvary (intimka H, denní L, noční R ...) a nezáleží ti na vzoru. Maximálně do poznámky napíšeš, kterou barvu nebo vzor máš nebo nemáš ráda, ale konečný výběr necháš na mně. Jak bude vypadat výsledná látkovka tak pro tebe zůstane překvapením. Pro mě to znamená, že se budu moci rychle pustit do práce a ty za to získáš ty nejpříznivější ceny, výhodnější než je u nabídky dostupných látkovek na e-shopu skladem.

Pozn.: Dříve se nám se ženami osvědčilo, že do poznámky napsaly, že mají třeba rády růžovou, černou nebo nemají rády dětské vzory, popřípadě mají rády květinové vzory. Pokud můžu, ráda ti vyjdu vstříc. Může se ale stát, že mezi látkami nenajdu tu, kterou bys preferovala, pak se snažím vybírat dle sebe co nejblíže tvému požadavku.

 OBJEDNAT MŮŽEŠ TADY /typ látkovky  označený velkým tiskacím písmem - H, R, L atd. - mi napiš do poznámky k objednávce/

 

2) Záleží ti na vzoru nebo hledáš přírodní materiály v BIO kvalitě?

Pak to spolu probereme, nafotím ti jaké látky tu mám k dispozici. V tomto případě si určitě vyměníme pár e-mailů, což zabere čas můj i tvůj a ve výsledné ceně se to projeví. Konečnou cenu ti spočítám a napíšu před uzavřením objednávky, ale počítej, že hodnota bude o cca 10-20% vyšší než je u nabídky bez výběru konkrétního vzoru.  Výhodou je, že látkovka může být z bio bavlny, může být prošitá bio bavlněnou nití, může mít různý počet savých vrstev nebo může mít prostřihy na dotykové straně. Jednoduše, tady je místo na opravdu individuální požadavky.

 

Jaké tvary látkových vložek šiju? 

Nejběžnější tvary najdeš tady na obrázku. Ještě přibyla denní vložka v novém tvaru přesýpacích hodin a andělská, které ještě v tabulce nejsou.

A     Poster s nabídkou 2021 (4)

 4268-2-removebg-preview Intimka ve tvaru medvídka je dlouhá 17 cm a po zapnutí je její šířka 5,5 cm.

alucha_10-removebg-preview (1) Denní vložka "andělská" je dlouhá 23,5 cm a je možné ji zapnout na šířku 6 nebo 7 cm.

Jaký je v látkovkách rozdíl?

Intimky jsou primárně určeny mimo menstruaci, na její začátek či konec. Využiješ je i k menstruačnímu kalíšku, houbičce nebo v případě, že trpíš lehčí inkontinencí. Uvnitř nenajdeš dodatečnou savou vrstvu jakou mají denní nebo noční vložky, intimky slouží spíše k zachycení špinění, menší kapky krve, nebo k ochraně spodního prádla během infekce apod. 

Denní vložky obsahují jednu dodatečnou savou vrstvu, která se nachází ve střední části vložky. Jsou tenké, svojí tenkostí hodně podobné intimkám, ale na spodní straně mají prodyšnou a nepromokavou membránu, díky které udrží i silnější menstruaci. Denní vložku můžeš použít i místo intimky, pokud tě trápí silnější výtok nebo inkontinence a stejně tak i k menstruačnímu kalíšku nebo houbičce. Můžeš si ji vepnout do menstruačních kalhotek a po nasáknutí ji odepnout, čímž si prodloužíš čas, kdy bude kalhotky třeba vyměnit.

Všechny noční vložky, včetně té denní / noční, mají ve svém středu dvě dodatečné savé vrstvy. Noční vložky jsou pro svoji savost a délku vhodné na noční spaní, ale při opravdu silné menstruaci je užiješ i během dne. Pokud jsi ještě nenašla žádnou pomůcku, která by ti vydržela celou noc i při silné menstruaci, doporučuji vyzkoušet Meganku.

 

Veškeré materiály jsou certifikované pro použití u dětí do 3 let, čili zdravotně nezávadné a bezpečné. Většina jich byla vyrobena a potištěna u nás nebo v EU. Na dotykovou vrstvu nejčastěji používám bavlněný úplet (95% bavlna, 5% elastan). Na spodní stranu intimek pak polyesterový fleece (100% polyester). Denní a noční vložky mají na spodní straně bílou látku s prodyšnou, ale nepromokavou membránou, které se říká PUL froté. Díky kličkám froté a tvarům jednotlivých vložek vložky drží na svém místě ve středu kalhotek a necestují ani se neotáčí. stejným způsobem funguje i fleece u intimek. Celkově jsou vložky tenké, příjemné na dotek, spolehlivé a zdraví nezávadné. Už jsem jich našila tisíce a jejich tvary jsou ozkušené mnoha spokojenými uživatelkami.

 

 Jak látkovky udržovat a prát najdeš tady.

 

 Kolik látkových vložek nebo Klenotek potřebuješ?

Běžně se udává, že na jednu menstruaci žena potřebuje 20 - 25 kusů látkovek, Jejichž typ (intimka / denní / noční) závisí na síle menstruace. Při slabší menstruaci ti postačí více intimek a denních vložek, při silnější budeš potřebovat více nočních vložek, které unosíš i přes den.

Pro jednoduchost stačí vyměnit počet tvých dosavadních pomůcek za látkové vložky. Pokud tedy potřebuješ na den 3 tampony a jeden silnější na noc, poohlídni se po 3 denních látkových vložkách a jedné noční. Takto je možné spočítat potřebný počet. Počítej s tím, že pokud máš menstruaci delší, můžeš v její půlce použité látkovky přeprat, usušit a znovu použít na konci menstruace. 

Začínáš a chceš opravdu pár kousků na zkoušku? Pak doporučuji intimku ve tvaru H, dvě denní vložky L a noční vložku R.

 

Cena nákupu se započítává do věrnostního programu. Pokud se zaregistruješ, ihned získáváš slevu 2% na tvoji objednávku. Dále se ti bude hodnota nákupů za posledních 12 měsíců sčítat a v případě, že dosáhneš na některou z vyšších věrnostních slev, celková cena nákupu se ti sníží.

Dopravu při nákupu nad 2900,- platím já a máš ji tak zdarma.

 

Záznamy nebyly nalezeny...