Pro slabou menstruaci

7 položek celkem

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jediná bariéra proti protečení skrz je dána gramáží materiálu a celkovým počtem vrstev, a proto jsou tyto denní vložky příjemně prodyšné.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Máš - li slabší menstruaci, trénuješ - li volnou menstruaci, hledáš - li savější "intimku" nebo je chceš využít během poporodního období a budeš je častěji měnit, pak z nich budeš určitě nadšená. Pokud je tvá menstruace silnější, podívej se spíše po denních vložkách pro silnou menstruaci (4-1).

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jsou oboustranné, je tedy na tobě, které strany se tvá kůže bude dotýkat.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Savost zajišťuje jedna vnitřní vrstva, které se říká "beránek", protože je načechraná jako srst beránka, je hodně savá, na omak příjemná, nemačkavá a bezúdržbová bio bavlněná látka.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Tyto denní vložky můžeš použít i jako booster a připnout je třeba na nepromokavou variantu vložky (nebo do menstruačních kalhotek) a zvýšit si tak její savost.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jako všechny látkovky Alucha® mají tenký zapravený okraj bez zbytečného obšívání, který neškrábe ani sebecitlivější ženy.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Díky minerálům granátu se z běžné látkové vložky stává jedinečný poklad.

Najdeš je pod označením 2-1

Zvláštní kategorii tvoří DENNÍ / NOČNÍ vložky. Nemůžeš se rozhodnout mezi denní a noční vložkou? Tady máš geniální kompromis! Oceníš je, pokud hledáš delší a savější denní vložku.  Tyto denní / noční vložky mají dvě vnitřní savé vrstvy beránka a najdeš je pod označením 3-1.

Mírní bolest
Mírní bolest

Díky síle granátů

1600+ spokojených zákaznic
1600+ spokojených zákaznic

Které již šetří planetu i svou peněženku

Pohodlné
Pohodlné

Natolik, že o ní ani nevíš

Zdravé a BIO
Zdravé a BIO

Atestované materiály vložek pro tvoje zdraví

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení