Pro slabou menstruaci

8 položek celkem

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jediná bariéra proti protečení skrz je dána gramáží materiálu a celkovým počtem vrstev, a proto jsou tyto denní vložky příjemně prodyšné.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Máš - li slabší menstruaci, trénuješ - li volnou menstruaci, hledáš - li savější "intimku" nebo je chceš využít během poporodního období a budeš je častěji měnit, pak z nich budeš určitě nadšená. Pokud je tvá menstruace silnější, podívej se spíše po denních vložkách pro silnou menstruaci (4-1).

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jsou oboustranné, je tedy na tobě, které strany se tvá kůže bude dotýkat.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Savost zajišťuje jedna vnitřní vrstva, které se říká "beránek", protože je načechraná jako srst beránka, je hodně savá, na omak příjemná, nemačkavá a bezúdržbová bio bavlněná látka.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Tyto denní vložky můžeš použít i jako booster a připnout je třeba na nepromokavou variantu vložky (nebo do menstruačních kalhotek) a zvýšit si tak její savost.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jako všechny látkovky Alucha® mají tenký zapravený okraj bez zbytečného obšívání, který neškrábe ani sebecitlivější ženy.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Díky minerálům granátu se z běžné látkové vložky stává jedinečný poklad.

Najdeš je pod označením 2-1

Zvláštní kategorii tvoří DENNÍ / NOČNÍ vložky. Nemůžeš se rozhodnout mezi denní a noční vložkou? Tady máš geniální kompromis! Oceníš je, pokud hledáš delší a savější denní vložku.  Tyto denní / noční vložky mají dvě vnitřní savé vrstvy beránka a najdeš je pod označením 3-1.