Pro slabou menstruaci

13 položek celkem
Noční / denní látkové Klenotky® "Trojúhelníky"
Klenotka
790 Kč / ks
DN504
Noční látkové Klenotky® "Melancholické"
Klenotka
950 Kč / ks
N401
Noční látkové Klenotky® "Peříčka"
Luxus Klenotka
950 Kč / ks
N402
Noční látkové vložky "Puntíky"
Bez granátků
550 Kč / ks
NBIO401

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Máš - li slabší menstruaci, tyto noční vložky budou pro tebe to pravé. Pokud je tvá menstruace silnější, podívej se spíše po nočních vložkách pro silnou menstruaci (5-1).

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Spodní strana (ta se saténovou cedulkou) je z polyesterového fleecu, který vložce dodá kompromis v prodyšnosti a nepromokavosti a látkovky drží díky jeho jemným chloupkům na místě a necestují.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Savost zajišťují dvě vnitřní vrstvy, kterým se říká "beránek", protože jsou načechrané jako srst beránka, jsou hodně savé, na omak příjemné, nemačkavé a bezúdržbové z bio bavlněné látky.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jako všechny látkovky Alucha® mají tenký zapravený okraj bez zbytečného obšívání, který neškrábe ani sebecitlivější ženy.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Díky minerálům granátu se z běžné látkové vložky stává jedinečný poklad.

Najdeš je nejčastěji pod označením 4-1.

Zvláštní kategorii tvoří DENNÍ / NOČNÍ vložky. Nemůžeš se rozhodnout mezi denní a noční vložkou? Tady máš geniální kompromis! Oceníš je, pokud hledáš kratší noční vložku. Tyto denní / noční vložky mají dvě vnitřní savé vrstvy beránka a najdeš je pod stejným označením jako ty noční.

NA CO SI DÁT POZOR?

Fleece toho zvládne udržet poměrně hodně. Co jeho voděodolnost snižuje, je ZATÍŽENÍ TLAKEM. Takže pokud například v práci většinu dne prostojíš, fleecová denní vložka ti vydrží daleko déle, než pokud máš zaměstnání sedavé. Pokud přes den často sedíš, doporučuji spíše látkovky nepromokavé se spodní PUL froté vrstvou (4-1), které nejsou na zatížení tlakem choulostivé.