Pro extrémně silnou menstruaci

9 položek celkem

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Tyto noční "nepromokavé" látkové vložky mají prodlouženou délku a jsou určeny pro tu nejsilnější menstruaci. Najdeš je pod názvy - Noční EXTRA dlouhá látková vložka a MEGANKA.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview MEGANKA - je speciálně vyvinutá a ušitá pro tvůj klidný a spokojený spánek. Je dostatečně prodloužená a rozšířená ve přední i zadní části, takže vůbec nevadí, pokud se v noci převaluješ a spíš chvíli na zádech a chvíli na břichu. Budeš se cítit jako na polštářku. Delší vložku nenajdeš. Možná jsi se při zjištění její délky 52 cm zalekla, ale uklidním tě, krásně sedí ve spodním prádle. Navíc je příjemně tenká a přesto díky dvěma savým vrstvám a své ploše neuvěřitelně savá.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Spodní strana (ta se saténovou cedulkou) je z bílého bavlněného froté s polyuretanovým zátěrem (PUL froté), které má smyčky, díky kterým vložka drží na místě a necestuje.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Savost zajišťují dvě vnitřní vrstvy, kterým se říká "beránek", protože jsou načechrané jako srst beránka, jsou hodně savé, na omak příjemné, nemačkavé a bezúdržbové z bio bavlněné látky.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Jako všechny látkovky Alucha® mají tenký zapravený okraj bez zbytečného obšívání, který neškrábe ani sebecitlivější ženy.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-preview Díky minerálům granátu se z běžné látkové vložky stává jedinečný poklad.

Najdeš je pod označením 6-1.

NA CO SI DÁT POZOR?

Pokud budeš vložky se spodní PUL froté vrstvou přepírat v ruce, přebytečnou vodu jen lehce vymačkej, látkovkou nekruť, mohla by sis poškodit polyuretanovou impregnaci PUL vrstvy a vložka by ti začala při nošení prosakovat.