VIP sada Klenotky

klenotky_2

Jaký vztah máš se svojí menstruací?
 
DIAMANT2 Trápí tě každý měsíc bolesti břicha?
DIAMANT2 Nestíháš vyměňovat tampony a vložky?
DIAMANT2 Nejčastější návštěvou u tebe doma jsou kvasinky?
DIAMANT2 Máš pocit, že tvé okolí pozná v jaké fázi měsíce se nacházíš a to jen díky čichu?
DIAMANT2 Nervozně sleduješ kalendář, aby sis stihla zavčas udělat zásoby a menstruace tě nezastihla nepřipravenou?
DIAMANT2 Vadí ti, že se jednorázová vložka při chůzi zmuchlá, odlepí nebo se lepící proužek nalepí kam nemá?
 
Tohle v určité míře zažila snad každá z nás. A teď si představ, že to nemusí být konečný stav.
 
To kouzlo, které z tvé menstruace udělá kamarádku, na kterou se dost možná budeš i těšit, se jmenuje DIAMANT2 KLENOTKY.
 
DIAMANT2 Klenotky jsou originální látkové vložky, uvnitř kterých jsou zašité malé ručně sbírané rudé kamínky granátu. O granátech se traduje, že pomáhají zmírňovat bolesti a harmonizují menstruační cyklus. A to bez ohledu na to, jestli v jejich "kouzelnou" energii věříš, nebo ne. Já věřím, že každý kámen, rostlina nebo věc má svoji určitou energii a tou na nás působí nebo si ji s námi předávají. Proto miluji šití na starém šlapacím stroji a za novou moderní mašinu bych jej nevyměnila.
 
Samotné látkové vložky mají obrovský vliv na ženské zdraví. S jejich používáním se kvasinkové záněty a mykózy často úplně vytratí. Díky prodyšnosti není menstruační krev cítit. Vymizení obvyklého zápachu, který bývá u používání jednorázových vložek, si pochvalují i ženy trpící inkontinencí. Látkovky jsou spolehlivým řešením a to i pro silnou menstruaci. Jsou neuvěřitelně pohodlné, tenké a diskrétní. A neskonale krásné!
 
Už žádné běhání do drogerie nebo časté vynášení odpadkového koše, svoji výbavu budeš mít stále u sebe a bude ti spolehlivě sloužit minimálně 6 let a ani 10 let není výjimkou. Žena za svůj život spotřebuje kolem 11000 jednorázových menstruačních pomůcek. Kdyby volila látkové vložky, stačilo by jí jich pouze něco kolem 80 kusů. Na jeden menstruační cyklus je potřeba 20 - 25 ks látkových vložek.
 
Tak jo, jdeš do toho? Chceš zažít tu změnu? Mám pro tebe speciální nabídku!
 
Pomůžu ti sestavit jedinečnou klenotkovou výbavu pro celou tvoji menstruaci, s 25 kousky látkovek na míru!
 
Jak to bude celé probíhat?
 
Nejprve ti domů zašlu TESTOVACÍ BALÍČEK látkovek. Uvnitř balíčku budou rozdílné tvary intimek, denních a nočních vložek, ušité z různých materiálů. Ty je v období mimo menstruaci ozkoušíš, abys věděla, jak ti který tvar ve spodním prádle "sedí" a jak se chová během tvých běžných denních aktivit. Pokud tě zajímá, jaké tvary šiji, nakoukni.
K tomu ti pošlu VZORNÍK nejčastěji používaných MATERIÁLŮ, aby sis v klidu mohla jednotlivé materiály osahat a blíže se s nimi seznámit.
Tím začíná tvůj testovací týden.
 
Po testovacím týdnu si domluvíme ONLINE KONZULTACI (cca 1 hodina), kde spolu vše probereme. Ty mi řekneš, který tvar ti vyhovoval nebo nevyhovoval, který materiál je ti sympatický, jaké vzory by se ti na tvých látkových vložkách líbily.
 
Během pár dnů od online konzultace ti do mailu pošlu fotky různých vhodných VZORŮ (dle tvých preferencí) NA VÝBĚR, ty to promyslíš, vybereš vzory a barvy, které tě osloví a napíšeš mi odpověď.
 
A nyní se na týden, dva, odmlčím já, protože budu kouzlit u svého starého šlapacího stroje a šít pro tebe kombinaci 25 kusů klenotek na míru.
 
Celý balíček doputoval k tobě a nyní nastává čas na druhou ONLINE KONZULTACI (cca 1 hodinu). Seznámím tě s údržbou, zodpovím tvé otázky a doplním i nějaké vychytávky.
 
V čem spočívá kouzlo této VIP nabídky?
 
Tvoje nové klenotky
DIAMANT2 budou šité přesně tobě na míru,
DIAMANT2 vybereš si je pěkně z pohodlí domova,
DIAMANT2 díky osobní zkušenosti s testovacími kousky rychle a jednoduše zjistíš, které tvary jsou pro tebe ty pravé,
DIAMANT2 budou přizpůsobené síle tvojí menstruace, spolehlivé a přesto diskrétně tenké,
DIAMANT2 budou zdravotně nezávadné z atestovaných materiálů,
DIAMANT2 díky minerálům granátu budou jedinečné, stejně jako ty sama,
DIAMANT2 vzory a barvy budou vzájemně ladit a vytvoří tak nádhernou menstruační sadu, což obvykle není v běžné nabídce,
 
Objednat můžeš přímo zde
 
Těším se na kouzlo tvé proměny.
 
DIAMANT2 Pokud se stane, že by ti i přes veškeré testování některá z 25 vložek nesedla, domluvíme se spolu na bezplatné výměně za vhodnější kousek. Na rozmyšlenou máš několik cyklů, čili měsíců, takže žádný spěch. A také mi můžeš napsat, pokud tě napadne nějaká otázka a spolu to vyřešíme.

Záznamy nebyly nalezeny...