Reference

Možná Vás napadne, že si sem přeci můžu napsat co chci a vymyslet si tucty podobných referencí. Vždyť vůbec není patrné, že se za nimi skrývají reálné uživatelky. Máte naprostou pravdu! Ale vzhledem k sortimentu, jaký prodávám, by mi nepřišlo správné sdělovat celá jména nebo vkládat fotky uživatelek, i když mnohým z nich by to určitě nevadilo. Budu tedy doufat, že získám Vaši důvěru i těmito krátkými úryvky z mailů nebo vzkazů, které zpětně dostávám a které jsem se teprve nyní rozhodla postupně vkládat na své stránky. Nebudu Vás přesvědčovat o jejich pravdivosti. Naopak, nechám úplně na Vás, jestli Vás k vyzkoušení látkových vložek navnadí nebo naopak odradí. 

Díky Vašim referencím, mám stále obrovskou chuť, posouvat "Svět látkovek" kupředu!

Jiřina T.: "Krásné provedení, pohodlnost, úspora peněz. Používám sice jen jako doplněk ke kalíšku nebo ke konci ms, ale chválím."

Lenka W.: "Kojicí vložky do podprsenky ozkoušeny v plném provozu za mě paráda:) Děkuji a určitě doporučím dál."

Iva E.: "Výborná komunikace, kvalitní a krásné výrobky (intimky jsou tenké jako jednorázové).. zásilka došla rychle a v papírovém obalu - zero waste. Jsem naprosto spokojená a vřele doporučuji."

Aneta N.: "Nepopsatelně pohodlné a příjemné. V kombinaci s kalíškem za mě nejlepší možnost, jak bezpečně prožít své dny."

Martina T.: "Paní je úžasná, vytvoří na přání naprosto vše. Ráno jsem poprosila o nestandardní výbavu a večer měla ušito a do dvou dnů doma. Doporučuji ❤️ Šito opravdu s láskou ❤️."

Ivana B.: "Dobrý den paní Aleno, mnohokrát Vám děkuji za parádní vložky na míru. Už jsem je ozkoušela, jsou perfektní, příjemné, pohodlné! Děkuji, že jste se mnou měla trpělivost a přeji Vám, ať se daří a máte stále nové a nové spokojené zákaznice :-)"

Petra V."Medvídci jsou TOP!!!! Úplně jsem se do nich zamilovala. Nedá se to srovnat s mými jinými látkovkami. Normálně používám kalíšek + vložku v začátku jako pojistku, ale teda medvídek bodoval a ke konci kalíšek úplně nahradil. Mám ráda dlouhé a tenké vložky, překvapilo mne mile, jak je vrchní vrstva nepropustná, i když to není pul, ale fleece. Děkuji Vám, už koukám po dalších. Skvělá práce."

Marie H.: "Dobrý den,
chci poděkovat za Vaši zásilku, vše dorazilo a vložky jsou parádní. Máte vše krásné a profesionálně provedené, včetně webu, balíčku, letáčku ve vložce, prostě nádhera. Vyzkoušela jsem za poslední 3 roky pět značek látkových vložek včetně těch Vašich a ty Vaše jsou nejlepší, obstály na 100%, stále plně funkční, úplet - žádné fleky, pul nepropouští, jako nové. Jinak je super, že děláte vložky z úpletu, protože ten se mi osvědčil fakt nejlépe. A také že je normálně zakládáte, to je úplně jiný level než ty obšité overlockem. Ostatní značky při stejné péči vždy nějaký problém, pul brzy propouštěl nebo brzy vydrolený plyš, fleky, většinou vyhození do koše velmi brzy.
Tudíž díky za Vaši práci, časem si objednám další várku."