Olivové mýdlo s citronovým extraktem - na skvrny

Kód: TIERRA02
129 Kč –22 %
254 olivove mydlo citron 200 g 02620 0003 bile samo w
129 Kč –22 % 100 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací mýdlo z olivového oleje s výtažkem z citronu vhodné na odstranění skvrn i celkové ruční praní. Neobsahuje palmový olej ani živočišné složky, alternativa oblíbeného žlučového mýdla vhodná i pro vegany.

Co je to, jak to funguje

Mýdlo vyrobené ze 100% olivového oleje s přídavkem citronového extraktu, který má přirozený bělicí účinek a pomáhá odstraňovat skvrny.

K čemu se používá

  • Olivové mýdlo si poradí s běžnými organickými skvrnami (tuky z jídla, mastnota z pokožky na límečcích a manžetách košil, šťávy z ovoce a zeleniny, krev, tráva, červené víno, hlína, inkoust apod.). Vhodné na ošetření znečištěného prádla před praním.
  • Poslouží i k ručnímu praní jemného prádla z hedvábí a vlny, dětského oblečení a obecně prádla pro osoby s citlivou pokožku.
  • Můžete ho použít na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin.
  • Alternativa žlučového mýdla bez živočišných enzymů vhodná pro vegany (je ale o něco méně účinné).

Jak se používá

Navlhčíme textil v místě skvrny, naneseme mýdlo a jemně promneme. Mnutí je třeba provádět s ohledem na daný materiál (hedvábnou kravatu nelze drhnout stejně intenzivně jako tepláčky :-)) Necháme mýdlo cca 15 minut účinkovat, poté místo důkladně opláchneme nebo vypereme celý oděv. Když skvrna nezmizí celá, proces opakujeme.

Na co si dát pozor

Skvrny bílkovinného původu (krev, mléčné produkty):

Pokud je skvrna bílkovinného původu, je nutné ji před praním ošetřit ve studené vodě - bílkoviny se v teplé vodě srazí a není možné je pak odstranit.

Zjištění stálobarevnosti prádla:

Při ošetření barevného textilu předem otestujte stálobarevnost látky aplikací mýdla na místě, které není vidět.

Složení

> 30 % mýdlo z olivového oleje, < 5 % citronový extrakt, chlorid sodný

Neobsahuje palmový olej (sodium palmate), syntetické parfémy, barviva ani jiné pomocné látky

Bezpečnost

Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

A já jen doplním:

Snažím se o minimalizaci obalů a odpadů. Pamatujete si, jak naše babičky nakupovaly do použitých pytlíků od mouky a prodavač balil potraviny do novin? Možná se vám tyhle vzpomínky vybaví, až vám ode mně přijde mýdlo zabalené do kousku papíru. Tento výrobek je součástí bezobalového prodeje a papír slouží pouze jako ochrana během přepravy. Při osobním vyzvednutí můžete přijít s vlastním obalem nebo krabičkou.