VIP služba - Jedinečná sada klenotek přesně pro tebe

 
  • 1 z 2
 
Jaký vztah máš se svojí menstruací?
 
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Trápí tě každý měsíc bolesti břicha?
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Nestíháš vyměňovat tampony a vložky?
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Nejčastější návštěvou u tebe doma jsou kvasinky?
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Máš pocit, že tvé okolí pozná v jaké fázi měsíce se nacházíš a to jen díky čichu?
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Nervozně sleduješ kalendář, aby sis stihla zavčas udělat zásoby a menstruace tě nezastihla nepřipravenou?
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Vadí ti, že se jednorázová vložka při chůzi zmuchlá, odlepí nebo se lepící proužek nalepí kam nemá?
Dostupnost Ušijeme na přání (1 sada)
12 000 Kč / sada    
Značka Alucha
Kategorie Nakoupit / E-shop
 
 
Tohle v určité míře zažila snad každá z nás. A teď si představ, že to nemusí být konečný stav.
 
To kouzlo, které z tvé menstruace udělá kamarádku, na kterou se dost možná budeš i těšit, se jmenuje Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)KLENOTKY.
 
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) Klenotky jsou originální látkové vložky, uvnitř kterých jsou zašité malé ručně sbírané rudé kamínky granátu. O granátech se traduje, že pomáhají zmírňovat bolesti a harmonizují menstruační cyklus. A to bez ohledu na to, jestli v jejich "kouzelnou" energii věříš, nebo ne. Já věřím, že každý kámen, rostlina nebo věc má svoji určitou energii a tou na nás působí nebo si ji s námi předávají. Proto miluji šití na starém šlapacím stroji a za novou moderní mašinu bych jej nevyměnila.
 
Samotné látkové vložky mají obrovský vliv na ženské zdraví. S jejich používáním se kvasinkové záněty a mykózy často úplně vytratí. Díky prodyšnosti není menstruační krev cítit. Vymizení obvyklého zápachu, který bývá u používání jednorázových vložek, si pochvalují i ženy trpící inkontinencí. Látkovky jsou spolehlivým řešením a to i pro silnou menstruaci. Jsou neuvěřitelně pohodlné, tenké a diskrétní. A neskonale krásné!
 
Už žádné běhání do drogerie nebo časté vynášení odpadkového koše, svoji výbavu budeš mít stále u sebe a bude ti spolehlivě sloužit minimálně 6 let a ani 10 let není výjimkou. Žena za svůj život spotřebuje kolem 11000 jednorázových menstruačních pomůcek. Kdyby volila látkové vložky, stačilo by jí jich pouze něco kolem 80 kusů. Na jeden menstruační cyklus je potřeba 20 - 25 ks látkových vložek.
 
Tak jo, jdeš do toho? Chceš zažít tu změnu? Mám pro tebe speciální nabídku!
 
Pomůžu ti sestavit jedinečnou klenotkovou výbavu pro celou tvoji menstruaci, s 25 kousky látkovek na míru!
 
Jak to bude celé probíhat?
 
Nejprve ti domů zašlu TESTOVACÍ BALÍČEK látkovek. Uvnitř balíčku budou rozdílné tvary intimek, denních a nočních vložek, ušité z různých materiálů. Ty je v období mimo menstruaci ozkoušíš, abys věděla, jak ti který tvar ve spodním prádle "sedí" a jak se chová během tvých běžných denních aktivit. Pokud tě zajímá, jaké tvary šiji, nakoukni.
K tomu ti pošlu VZORNÍK nejčastěji používaných MATERIÁLŮ, aby sis v klidu mohla jednotlivé materiály osahat a blíže se s nimi seznámit.
Tím začíná tvůj testovací týden.
 
Po testovacím týdnu si domluvíme ONLINE KONZULTACI (cca 1 hodina), kde spolu vše probereme. Ty mi řekneš, který tvar ti vyhovoval nebo nevyhovoval, který materiál je ti sympatický, jaké vzory by se ti na tvých látkových vložkách líbily.
 
Během pár dnů od online konzultace ti do mailu pošlu fotky různých vhodných VZORŮ (dle tvých preferencí) NA VÝBĚR, ty to promyslíš, vybereš vzory a barvy, které tě osloví a napíšeš mi odpověď.
 
A nyní se na týden, dva, odmlčím já, protože budu kouzlit u svého starého šlapacího stroje a šít pro tebe kombinaci 25 kusů klenotek na míru.
 
Celý balíček doputoval k tobě a nyní nastává čas na druhou ONLINE KONZULTACI (cca 1 hodinu). Seznámím tě s údržbou, zodpovím tvé otázky a doplním i nějaké vychytávky.
 
V čem spočívá kouzlo této VIP nabídky?
 
Tvoje nové klenotky
 Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) budou šité přesně tobě na míru,
 Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) vybereš si je pěkně z pohodlí domova,
 Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) díky osobní zkušenosti s testovacími kousky rychle a jednoduše zjistíš, které tvary jsou pro tebe ty pravé,
 Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) budou přizpůsobené síle tvojí menstruace, spolehlivé a přesto diskrétně tenké,
 Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) budou zdravotně nezávadné z atestovaných materiálů,
 Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) díky minerálům granátu budou jedinečné, stejně jako ty sama,
 Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) vzory a barvy budou vzájemně ladit a vytvoří tak nádhernou menstruační sadu, což obvykle není v běžné nabídce,
 
 
Těším se na kouzlo tvé proměny.
 
Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4) Pokud se stane, že by ti i přes veškeré testování některá z 25 vložek nesedla, domluvíme se spolu na bezplatné výměně za vhodnější kousek. Na rozmyšlenou máš několik cyklů, čili měsíců, takže žádný spěch. A také mi můžeš napsat, pokud tě napadne nějaká otázka a spolu to vyřešíme.