Šití na přání bez výběru konkrétního vzoru

Kód: 2401
Intimka ve tvaru A - H
Předobjednávka (>5 ks) | 2401
170 Kč / ks
Prodloužená intimka ve tvaru I - J
Předobjednávka (>5 ks) | 2402
230 Kč / ks
Denní vložka ve tvaru K - L + přesýpací hodiny + andělská
Předobjednávka (>5 ks) | 2403
250 Kč / ks
Denní zvířátka ve tvaru M - O
Předobjednávka (>5 ks) | 2404
390 Kč / ks
Denní / noční vložka ve tvaru P
Předobjednávka (>5 ks) | 2405
290 Kč / ks
Noční vložka ve tvaru Q - R
Předobjednávka (>5 ks) | 2406
390 Kč / ks
Noční vložka extra dlouhá ve tvaru S
Předobjednávka (>5 ks) | 2407
490 Kč / ks
Mega dloouhá noční vložka Meganka ve tvaru T
Předobjednávka (>5 ks) | 2408
690 Kč / ks
Klenotka s granátky - intimka A - H
Předobjednávka (>5 ks) | 2409
270 Kč / ks
Klenotka s granátky - prodloužená intimka I - J
Předobjednávka (>5 ks) | 2410
310 Kč / ks
Klenotka s granátky - denní vložka K - L + přesýpací + andělská
Předobjednávka (>5 ks) | 2411
350 Kč / ks
Klenotka s granátky - denní zvířátka M - O
Předobjednávka (>5 ks) | 2412
490 Kč / ks
Klenotka s granátky - denní / noční P
Předobjednávka (>5 ks) | 2413
390 Kč / ks
Klenotka s granátky - noční Q - R
Předobjednávka (>5 ks) | 2414
490 Kč / ks
Klenotka s granátky - noční extra S
Předobjednávka (>5 ks) | 2415
590 Kč / ks
Klenotka s granátky - noční mega Meganka T
Předobjednávka (>5 ks) | 2416
790 Kč / ks

Detailní popis produktu

Jaký je v látkovkách rozdíl?

Intimky jsou primárně určeny mimo menstruaci, na její začátek či konec. Využiješ je i k menstruačnímu kalíšku, houbičce nebo v případě, že trpíš lehčí inkontinencí. Uvnitř nenajdeš dodatečnou savou vrstvu jakou mají denní nebo noční vložky, intimky slouží spíše k zachycení špinění, menší kapky krve, nebo k ochraně spodního prádla během infekce apod. 

Denní vložky obsahují jednu dodatečnou savou vrstvu, která se nachází ve střední části vložky. Jsou tenké, svojí tenkostí hodně podobné intimkám, ale na spodní straně mají prodyšnou a nepromokavou membránu, díky které udrží i silnější menstruaci. Denní vložku můžeš použít i místo intimky, pokud tě trápí silnější výtok nebo inkontinence a stejně tak i k menstruačnímu kalíšku nebo houbičce. Můžeš si ji vepnout do menstruačních kalhotek a po nasáknutí ji odepnout, čímž si prodloužíš čas, kdy bude kalhotky třeba vyměnit.

Všechny noční vložky, včetně té denní / noční, mají ve svém středu dvě dodatečné savé vrstvy. Noční vložky jsou pro svoji savost a délku vhodné na noční spaní, ale při opravdu silné menstruaci je užiješ i během dne. Pokud jsi ještě nenašla žádnou pomůcku, která by ti vydržela celou noc i při silné menstruaci, doporučuji vyzkoušet Meganku.

 Poster s nabídkou 2021 (2)

Veškeré materiály jsou certifikované pro použití u dětí do 3 let, čili zdravotně nezávadné a bezpečné. Většina jich byla vyrobena a potištěna u nás nebo v EU. Na dotykovou vrstvu nejčastěji používám bavlněný úplet (95% bavlna, 5% elastan). Na spodní stranu intimek pak polyesterový fleece (100% polyester). Denní a noční vložky mají na spodní straně bílou látku s prodyšnou, ale nepromokavou membránou, které se říká PUL froté. Díky kličkám froté a tvarům jednotlivých vložek vložky drží na svém místě ve středu kalhotek a necestují ani se neotáčí. stejným způsobem funguje i fleece u intimek. Celkově jsou vložky tenké, příjemné na dotek, spolehlivé a zdraví nezávadné. Už jsem jich našila tisíce a jejich tvary jsou ozkušené mnoha spokojenými uživatelkami.

 Jak látkovky udržovat a prát najdeš tady.

 Kolik látkových vložek nebo Klenotek potřebuji?

Běžně se udává, že na jednu menstruaci žena potřebuje 20 - 25 kusů látkovek, Jejich typ závisí na síle menstruace. Při slabší menstruaci ti postačí více intimek a denních vložek, při silnější budeš potřebovat více nočních vložek, které unosíš i přes den.

Pro jednoduchost stačí vyměnit počet tvých dosavadních pomůcek za látkové vložky. pokud tedy potřebuješ na den 3 tampony a jeden silnější na noc, poohlídni se po 3 denních látkových vložkách a jedné noční. Takto je možné spočítat potřebný počet. Počítej s tím, že pokud máš menstruaci delší, můžeš v její půlce použité látkovky přeprat, usušit a znovu použít na konci menstruace. 

Začínáš a chceš opravdu pár kousků na zkoušku? Pak doporučuji intimku ve tvaru H, dvě denní vložky L a noční vložku R.