SADA 10 DENNÍCH KLENOTEK SE ZÁMĚREM

 
Tip Luxus
 
Dostupnost Dej mi pár dnů na sešití (> 5 sada)
6 500 Kč / sada    
Značka Alucha
Kategorie E-shop
 

Energie je úplně ve všem kolem nás. Každý tvor, každá rostlina, má kromě fyzického těla i tělo energetické. Nějaká energie nás přitahuje, jiná třeba nás posouvá dál. 

Nech se posunout na jinou úroveň vnímání svého těla, ženství a cykličnosti.

Ušiji pro tebe sadu 10 klenotek a vetknu do nich ten správný záměr, vhodný jen a jen pro tebe. 

Urychli uzdravení a osvěžení svého lůna, ochutnej úplně jiný prožitek z menstruace, nech se hýčkat a opečovávat těmi nejluxusnějšími materiály a dej jednou pro vždy sbohem bolestivé menstruaci.

Proč právě denní?

Denní látková vložka je tvarově a velikostně nejuniverzálnější. Má tvar, který je ozkoušený již více než tisíci ženami včetně mně. Zastoupí i intimku a některá žena si s ní vystačí i na noc. Jsem si proto jistá, že i tobě jednoduše padne.

Co jsou to klenotky?

Klenotky jsou látkové vložky, uvnitř kterých jsou zašité malinkaté minerály granátu, jejichž náboj a energie umí úplná kouzla. Dříve lidé věřili, že granát posiluje životní energii, má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení a zmírňuje křeče. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus. To je docela paráda, co říkáš? Prostě, s klenotkami tvoje menstruace dostane úplně jiný rozměr.

Navíc věřím, že jakékoliv opracování kamenům jejich energii ubírá. V klenotkách jsou malé kousíčky granátu, které byly ručně sbírány ve vodních tocích v České Republice. Jsou malinkaté a dále by ani nešly opracovat. V látkovce netlačí, přesto mají svoji obrovskou sílu. 

Proč se záměrem?

Moje energie, energie granátků, energie mého šlapacího stroje, i to, na co myslím, se do výsledku propisuje. Při šití se zaměřuji na detaily, aby celek byl nejen funkčí a vše do sebe zapadlo a společně ladilo i energeticky. Věřím, že pokud bude šít klenotky někdo, kdo zrovna není v pohodě nebo nemá k látkovkám kladný vztah, tak to na výsledku bude poznat. Taková klenotka bude o něco ochuzená, nebude mít takovou sílu, bude energeticky plochá. Proto si dávám záležet, abych do ní přenesla tu správnou "náladu" a ty jsi se s ní cítila uvolněně a klidně. Nedávno mi to jedna žena potvrdila, když mi napsala: " cítím pocit bezpečí a klid, řekla bych, že ty granáty pomáhají i s psychickou pohodou." Ano, tohle přesně do klenotek při šlapání na pedál vkládám a právě se chystám jít ještě dál.

Řešíš nepravidelný menstruační cyklus? Bolesti? Pojďme se spojit a dát klenotkám ten správný náboj! Záměr! Vše zašiju a pak se ti mohou dít velké věci.

Sadu nakombinuji dle tvého přání nebo to klidně můžeš nechat na mně. Máš nějaké oblíbené barvy a vzory? Napiš! Chci, aby šití bylo co nejvíce osobní, přímo pro tebe. Během šití totiž budeš energeticky se mnou :-) 

Na svoji sadu se můžeš těšit přibližně za 1 měsíc. Nechci šít na rychlost, nechám se při výběru vést intuicí a sadu budu skládat postupně, tak jak mě budou jednotlivé nápady, materiály a barvy volat. 

Pokud máš nějaké otázky, napiš mi na alucha@alucha.cz

Pokud s tebou moje nabídka na sadu klenotek se záměrem souzní, těším se na naši spolupráci!