Předobjednávka - jarní šití na přání

Kód: PRE05
Klenotka Bez granátků
od 870 Kč až –22 %
Díky, že jste zakoupily již více než 4 565 látkových vložek Alucha® a planetě tak odlehčily od likvidace nejméně 627 688 jednorázových menstruačních pomůcek (2)
od 870 Kč až –22 % od 750 Kč / sada

Zvolte variantu

Detailní informace

3 denní Klenotky
Předobjednávka (>5 sada) | PRE02
1 770 Kč
1 500 Kč / sada
5 denních Klenotek
Předobjednávka (>5 sada) | PRE03
2 950 Kč
2 300 Kč / sada
3 denní látkové vložky bez granátků
Předobjednávka (>5 sada) | PRE05
870 Kč
750 Kč / sada
5 denních látkových vložek bez granátků
Předobjednávka (>5 sada) | PRE06
1 450 Kč
1 150 Kč / sada

Detailní popis produktu

Denní látková vložka nebo Klenotka je dlouhá cca 23 cm a v zapnutém stavu široká 6,5 nebo 7,5 cm.

Zapínat lze dle potřeby na první nebo druhou patentku, čímž se reguluje šířka zapnuté vložky. Ochranu spodního prádla poté zajišťují křidélka, která se kolem spodního prádla zapínají na plastový patentek.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewMůžeš si vybrat, jestli zvolíš klasickou variantu bez granátků nebo variantu Klenotky® s granátky.

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewMůžeš si objednat denní zvýhodněnou variantu - 3 ks a 5 ks. 

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewMůžeš si to pěkně nakombinovat - třeba jednu vložku pro úplně slaboučkou menstruaci (nejprodyšnější), druhou pro běžnou menstruaci (se spodní stranou z fleecu) a jednu pro silnou menstruaci (se spodní stranou z bílého PUL froté). Nebo všechny tři pro silnou menstruaci se spodní stranou z PUL froté, ale jedna bude s růžovými květy, druhá s modrými peříčky a třetí s čistě červeným bio bavlněným úpletem. je to úplně na tobě, co tě láká!

Návrh_bez_názvu__53_-removebg-previewPotřebuješ jiný tvar? Třeba Meganku pro klidné spaní nebo intimku na každodenní nošení mimo menstruaci? Nebo tě nezaujal vzor? NAPIŠ MI!

Proč si pořídit vložky ode mě? Pokusila jsem se to nejdůležitější sepsat ZDE do článku.

MATERIÁL:

Dotyková vrstva (směrem k tělu) - bio bavlněný úplet se vzorem růžových kvítek nebo modrých peříček (94% bavlna, 6% elastan - certifikace GOTS). Bio bavlněný úplet je pružná tenká látka, která zajistí, že látkovky budou opravdu tenké. Navíc je bezúdržbový, nemačká se a nemusí se žehlit.

Vnitřní část je složená z bavlněného plátna a savých vrstev bio bavlněného beránka (a u varianty Klenotky® obsahuje minerály granátu).

Bavlněné plátýnko (100% nebělená bavlna z udržitelnějších zdrojů) je po celé ploše látkové vložky. To znamená, že je buď recyklované nebo pěstované za použití menšího množství vody, menšího množství průmyslových hnojiv a pesticidů, zatímco farmáři mají větší zisk díky příznivé marži.

Dále je uprostřed denní vložky našitá 1 savá vrstva bio bavlněného beránka - 100% nebělená a nebarvená bio bavln - certifikát GOTS.

Spodní vrstva (s cedulkou, patřící směrem do spodního prádla) se liší dle toho, jestli je vložka určená pro slabou, běžnou nebo silnou menstruaci. 

Na spodní straně vložky je našitá saténová cedulka a rozmístění a natočení vzoru se na jednotlivých kouscích liší.

Návrh_bez_názvu__24_-removebg-preview

alucha_latkovevlozky_cedulka 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Délka: 20 - 23 cm