Nepromokavá podložka - bavlněné plátno / PUL froté

 
Tip
  • 1 z 7
 

Nepromokavá podložka pod poporodní nebo běžnou látkovou vložku. 

Tenká nepromokavá podložka má spoustu využití. Je vhodná k doplnění poporodního systému, kdy ji můžete využít třeba na noc pod prodyšnou vložku nebo poporodní piškot. Stejně tak na ni můžete upnout jakoukoliv denní nebo noční vložku, ale také položit vložku bez křidélek. Nejideálnější řešení pro šestinedělí je v kombinaci s poskládanou klasickou bavlněnou čtvercovou plenou. 

Dostupnost Ušijeme na přání (> 5 ks)
210 Kč / ks    
Značka Alucha
Kategorie Nakoupit / E-shop
 

Podložka je opravdu tenká, při zašpinění ji přeperete a během chvilky bude suchá a nachystaná pro další použití.

Je ušitá ze tří vrstev materiálu. Dotyková vrstva je z bavlněného plátna s potiskem - vybírám plátna s potiskem, které tu mám momentálně k dispozici. (100% bavlna). Uvnitř je vloženo bavlněné plátno pro zpevnění (100% bavlna) a spodní nepromokavá vrstva je z bílého PUL froté (100% bavlna s PU zátěrem).

Celková délka podložky je 43 cm. V přední části je široká 12,5 cm a v zadní části je rozšířená na 19,5 cm. Zapnout ji můžete na šířku 7 nebo 8 cm.

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY?

K uchovávání a přenosu použitých i čistých podložek můžete použít nepromokavou PUL taštičku

Pokyny k údržbě najdete zde

Je pro vás důležité, aby balíčky byly baleny ekologicky? Pokud vás zajímá, jaké balíčky z mé dílny odcházejí, přečtěte si "Příběh balíčku"

Máte-li další otázky, pravděpodobně na ně najdete odpověď v rubrice VŠE O LÁTKOVÝCH VLOŽKÁCH. Pokud jste nenašli co jste hledali, můžete se mě přímo zaptat na emailu alucha@alucha.cz

CEDULKA