Nepromokavá mega dlouhá látková podložka "Medvídek"

Kód: A21030
Bez granátků
250 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepromokavá savá podložka, která zachrání tvoje noci nejen v šestinedělí. Podložku využiješ jako základní vrstvu pod prodyšné látkovky, čtvercové pletky atd. nebo samostatně třeba ke kalíšku nebo houbičce. Proč používat nepromokavé prostěradlo, když existuje diskrétnější řešení!

Oceníš ji nejen v poporodním období. Je to nepromokavá základna, kterou můžeš kombinovat jak s jednorázovými poporodními vložkami, tak s prodyšnými látkovkami. Můžeš si na ni jednoduše poskládat čtvercové bavlněné plenky nebo ji používat jen tak samostatně, protože její dotykovka je ze savého bambusového froté.

Podložka je výborný pomocník pokud potřebuješ jistotu a nepromokavost. Jsou poměrně savé (více než podložky pouze s úpletem nebo plátnem, které zase ale rychle schnou) i přesto, že nemají žádnou savou vrstvu. Nebudeš muset používat nepromokavé prostěradlo na celou postel, které navíc v noci při pohybu často šustí, ale vše diskrétně zapneš do kalhotek. Na podložku si navrstvíš tolik savých vrstev, kolik budeš potřebovat nebo ji můžeš používat samostatně pro případ noční nehody s přetečeným kalíškem nebo menstruační houbičkou. Stejně tak si kolem podložky můžeš zapnout látkovou vložku a podložka prodlouží nepromokavou část, kdyby se stala případná nehoda.

Ušila jsem jen 7 kousků a jeden si rovnou nechala. Další podložky ve stejném materiálovém složení už tedy našité nebudou.

NA CO SI DÁT POZOR?

Pokud budeš podložky přepírat v ruce, přebytečnou vodu jen lehce vymačkej, podložkou nekruť, mohla by sis poškodit polyuretanovou impregnaci PUL vrstvy a podložka by ti začala při nošení prosakovat. 

MATERIÁL:

Dotyková vrstva směrem k tělu - 40% bavlna, 40% bambusová viskóza, 20% polyester - certifikát OEKO-TEX® Standard 100

Vnitřní zpevňující vrstva - 100% nebělená bavlna z udržitelnějších zdrojů

Spodní vrstva s cedulkou, patřící směrem do spodního prádla - 100% bavlna + PU (polyuretan) zátěr - certifikace OEKO-TEX® tř. 1

 

Na spodní straně vložky je našitá saténová cedulka.

 

Návrh_bez_názvu__24_-removebg-preview

alucha_latkovevlozky_cedulka

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechno zboží e-shopu
Délka látkovky s tolerancí ± 0,5 cm: 51 cm
Šířka po zapnutí s tolerancí ± 0,5 cm: 7 nebo 8 cm
Obsahuje minerály granátu: ne
Dotyková strana z BIO bavlny: Ne