Luxusní klenotková sada "Soumrak trojúhelníků"

Neohodnoceno
 
Luxus
  • 1 z 7
 

4-1

Sada obsahuje 2 denní nepromokavé Klenotky.

Dostupnost Mám ušito skladem (1 sada)
1 990 Kč / sada    
Značka Alucha
Kategorie E-shop
 

Co tato sada obsahuje:

1ks nepromokavá denní klenotka s PUL froté krytým bavlněným kordem (tvar L) - 23 / 6 nebo 7 cm - image - černošedý bio bavlněný úplet s trojúhelníky (95% bio bavlna, 5% elastan) + bio bavlněný beránek (100% bio bavlna) + minerály granátu + bílé PUL froté (100% bavlna s polyuretanovým zátěrem) + černý bavlněný kord (100%  bavlna)

1ks nepromokavá denní klenotka s PUL froté krytým bavlněným kordem (tvar L) - 23 / 6 nebo 7 cm - image - černý bavlněný samet (80% bavlna, 20% polyester) + bio bavlněný beránek (100% bio bavlna) + minerály granátu + bílé PUL froté (100% bavlna s polyuretanovým zátěrem) + černý bavlněný kord (100%  bavlna)

Uvnitř všech látkovek je bavlněné plátýnko (100% bavlna)

Přehled všech tvarů látkových vložek, které šiji, najdeš tady.

Denní klenotka - bio bavlněný úplet  bio bavlněný beránek + granáty  PUL froté

MÁŠ DALŠÍ OTÁZKY?

Vybíráš poprvé a nemůžeš se v široké nabídce zorientovat? Připravila jsem pro tebe video 5 KROKŮ KE SPRÁVNÉMU VÝBĚRU LÁTKOVÉ VLOŽKY.

K uchovávání a přenosu použitých i čistých látkových vložek můžeš použít nepromokavou PUL taštičku.

Pokyny k údržbě najdeš zde a prací prostředky naopak tady.

Je pro tebe důležité, aby balíčky byly baleny ekologicky? Pokud tě zajímá, jaké balíčky z mé dílny odcházejí, přečti si "Příběh balíčku".

Informace o certifikaci materiálů ze kterých šiji najdeš v tomto článku.

Máš-li další otázky, pravděpodobně na ně najdeš odpověď v rubrice VŠE O LÁTKOVÝCH VLOŽKÁCH. Pokud jsi nenašla co jsi hledala, můžeš se mě přímo zeptat na emailu alucha@alucha.cz

CEDULKA