LUXUS - Základní látkovací sada "Královská"

Neohodnoceno
 
Luxus
  • 1 z 3
 
3 900 Kč / ks
Značka Alucha
Kategorie E-shop
Zvolte variantu
Délka: Sada pro slabou menstruaci Ušiji pro tebe co nejrychleji (1 ks) 3 900 Kč / ks
   
Délka: Sada pro střední menstruaci Ušiji pro tebe co nejrychleji (1 ks) 3 900 Kč / ks
   
Délka: Sada pro silnou menstruaci Ušiji pro tebe co nejrychleji (1 ks) 3 900 Kč / ks
   
Délka: Zkušební sada Ušiji pro tebe co nejrychleji (1 ks) 3 900 Kč / ks
   
Délka: Vlastní kombinace klenotkové intimky a 3 denních klenotek Ušiji pro tebe co nejrychleji (1 ks) 3 900 Kč / ks
   
 

Vítej! Právě jsi (nejspíše) natrefila na látkové vložky a chtěla bys je i vyzkoušet. Přesto, že jde o tvoje první látkovky, chceš pro sebe to nejlepší co existuje. Prostě se rozmazlit. Vždyť ti budou sloužit třeba i déle než 10 let! Proto chceš mít svůj osobní kousek LUXUSu.

Sada obsahuje 1 klenotkovou intimku a 3 denní klenotky. Na rozdíl od balíčku BASIC a VARIETY, u balíčku LUXUS tě zvu přímo do svého látkového království! Najdeš tu TOP mezi látkovkami - KLENOTKY! To jsou látkové vložky obohacené o zašité granátky, které posouvají běžné látkovky do nebeských výšin. Tvar intimky i denní vložky šiji již déle než 6 let a spokojeně jej nosí již tisíce žen. Jsou to osvědčené a prověřené tvary s tenkým okrajem bez zbytečného obšívání. Můžeš si vybrat zkušební balíček stejně, ale můžeš si navíc vybrat i variantu pro slabou, střední nebo silnou menstruaci.

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK obsahuje - voděodolnou intimku, prodyšnou denní vložku, voděodolnou denní klenotku a nepromokavou denní klenotku.

Balíček pro SLABOU MENSTRUACI obsahuje - voděodolnou intimku, prodyšnou denní vložku, 2 voděodolné denní klenotky.

Balíček pro STŘEDNÍ MENSTRUACI obsahuje - voděodolnou intimku, voděodolnou denní vložku, voděodolnou denní klenotku, nepromokavou denní klenotku.

Balíček pro SILNOU MENSTRUACI obsahuje - voděodolnou intimku, voděodolnou denní vložku, dvě nepromokavé denní klenotky.

VLASTNÍ KOMBINACE - Nechceš voděodolnou intimku, ale raději bys prodyšnou nebo nepromokavou? Pak zvol tento balíček a do poznámky mi napiš o jakou variantu intimky máš zájem.

Klasická intimka (tvar H) je dlouhá cca 18,5 cm a v zapnutém stavu široká 6 cm.

Denní vložka (tvar L) je dlouhá cca 23 cm a v zapnutém stavu široká 6,5 nebo 7,5 cm.

Tolerance délky a šířky je +- 0,5 cm. Zapínat lze dle potřeby na první nebo druhou patentku (platí pro denní vložky), čímž se reguluje šířka zapnuté vložky. Ochranu spodního prádla poté zajišťují křidélka, která se kolem spodního prádla zapínají na plastový patentek.

Z ČEHO MŮŽEŠ VYBÍRAT?

1-1 PRODYŠNÁ KLENOTKOVÁ INTIMKA - tenké řešení na horké letní dny podpoří tvůj pocit čistoty během každého dne

2-1 VODĚODOLNÁ KLENOTKOVÁ INTIMKA S FLEECEM - to je takový základ, který využiješ ve dnech mimo menstruaci, v případě lehké inkontinence nebo i jako pojistku k menstruačnímu kalíšku či houbičce.

3-1 NEPROMOKAVÁ KLENOTKOVÁ INTIMKA - není savá, ale je tenká a nepromokavá. Poslouží v situaci, kdy by fleecová intimka byla již málo.

2-1 PRODYŠNÁ DENNÍ KLENOTKA - přijde vhod tam, kde nebude stačit intimka, nejlépe ke konci menstruace nebo naopak než se menstruace rozběhne. Vhodná je i během slabší inkontinence nebo jako pojistka k menstruačnímu kalíšku. Jo a abych nezapomněla, využiješ ji klidně i po porodu.

3-1 VODĚODOLNÁ DENNÍ KLENOTKA - ta je fajn při slabší menstruaci a při silnější menstruaci až k jejímu konci. 

4-1 NEPROMOKAVÁ DENNÍ KLENOTKA - ta ti dodá maximální jistotu i během silné menstruace a při slabší menstruaci ti dost možná poslouží i na noc.

BASIC

alucha_latkovevlozky_cedulka

Pokud tě zajímá víc informací ze světa látkových vložek, můžeš sledovat moji FB stánku Alucha - jedinečné látkové vložky nebo se připojit ke mně do skupiny Látkové vložky. Spoustu informací najdeš i u mně na webu nebo na blogu.