LUXUS - Základní látkovací sada (klenotková intimka + 3 denní klenotky)

 
Tip
  • 1 z 3
 

Vítej! Právě jsi (nejspíše) natrefila na látkové vložky a chtěla bys je i vyzkoušet. Přesto, že jde o tvoje první látkovky, chceš pro sebe to nejlepší co existuje. Prostě se rozmazlit. Vždyť ti budou sloužit třeba i déle než 10 let!

Proto chceš mít na výběr z většího množství vzorů a také chceš s výběrem poradit, aby byl výsledný balíček ušitý se vší péčí, přímo tobě na míru.

Tvůj osobní kousek LUXUSu

Dostupnost Ušiji na přání (max. do 14 dnů) (> 5 sada)
3 900 Kč / sada    
Značka Alucha
Kategorie E-shop
 

Na rozdíl od balíčku BASIC a VARIETY, u balíčku LUXUS tě zvu přímo do svého látkového království! Najdeš tu TOP mezi látkovkami - KLENOTKY! To jsou látkové vložky obohacené o zašité granátky, které posouvají běžné látkovky do nebeských výšin.

Na výběr máš z nepřeberného množství bavlněných, ale i BIO bavlněných úpletů a pláten a množství jednobarevných bavlněných i bambusových sametů nebo fleeců. Pokud se rozhodneš pro prodyšnou látkovku, můžu ti ji prošít bio bavlněnými nitěmi a udělat z ní přímo materiálově čistý, kompostovatelný kousek.

Tvar intimky i denní vložky šiji již déle než 6 let a spokojeně jej nosí již více než tisíc žen. Jsou to osvědčené a prověřené tvary s tenkým okrajem bez zbytečného obšívání.

Snažíš se o volnou menstrauci s potřebuješ jen prodyšnější látkovky jako pojistku? Nebo naopak je tvoje menstruace silná a dáš přednost pouze nepromokavým spolehlivým, přesto tenkým látkovkám? Domluvíme se telefonní hovor a já tě svými otázkami navedu přesně tak, aby ušité látkovky přesně odrážely tvé potřeby.

Klasická intimka H je dlouhá cca 19 cm a v zapnutém stavu široká 6 cm 

Denní vložka L je dlouhá cca 23 cm a v zapnutém stavu široká 6,5 nebo 7,5 cm

Rozměry se mohou od výsledného vámi objednaného kousku lišit +- 0,5 cm

Z ČEHO MŮŽEŠ VYBÍRAT?

1-1 PRODYŠNÁ KLENOTKOVÁ INTIMKA - tenké řešení na horké letní dny podpoří tvůj pocit čistoty během každého dne

2-1 VODĚODOLNÁ KLENOTKOVÁ INTIMKA S FLEECEM - to je takový základ, který využiješ ve dnech mimo menstruaci, v případě lehké inkontinence nebo i jako pojistku k menstruačnímu kalíšku či houbičce.

3-1 NEPROMOKAVÁ KLENOTKOVÁ INTIMKA - není savá, ale je tenká a nepromokavá. Poslouží v situaci, kdy by dleecová intimka byla již málo.

2-1 PRODYŠNÁ DENNÍ KLENOTKA - přijde vhod tam, kde nebude stačit intimka, nejlépe ke konci menstruace nebo naopak než se menstruace rozběhne. Vhodná je i během slabší inkontinence nebo jako pojistka k menstruačnímu kalíšku. Jo a abych nezapomněla, využiješ ji klidně i po porodu.

3-1 VODĚODOLNÁ DENNÍ KLENOTKA - ta je fajn při slabší menstruaci a při silnější menstruaci až k jejímu konci. 

4-1 NEPROMOKAVÁ DENNÍ KLENOTKA - ta ti dodá maximální jistotu i během silné menstruace a při slabší menstruaci ti dost možná poslouží i na noc.

BASIC

Máš další otázky?

K uchovávání a přenosu použitých i čistých látkových vložek můžete použít nepromokavou PUL taštičku

Pokyny k údržbě najdeš zde

Máš-li další otázky, pravděpodobně na ně najdeš odpověď v rubrice VŠE O LÁTKOVÝCH VLOŽKÁCH. Pokud jsti nenašla co jsti hledala, můžeš se mě přímo zaptat na emailu alucha@alucha.cz

CEDULKA