Limitovaná sada "Lišky": intimka + prodloužená intimka + denní klenotka + denní + noční extra dlouhá

 
Tip
  • 1 z 9
 

LIMITKA: Tato sada vznikla jen ve 2 provedeních!!!

Co tato sada obsahuje:

1ks voděodolná intimka s fleecem (tvar H) - 19 / 6 cm -  - bavlněný úplet s liškami (95% bavlna, 5% elastan) + oranžový fleece (100% polyester)

1ks prodloužená voděodolná intimka s fleecem (tvar I) - 20,5 / 6,5 cm -  - bavlněný úplet s liškami (95% bavlna, 5% elastan) + oranžový fleece (100% polyester)

1ks nepromokavá denní vložka s PUL froté (tvar L) - 23 / 6 nebo 7 cm - image - bavlněný úplet s liškami (95% bavlna, 5% elastan) + bio bavlněný beránek (100% bio bavlna) + bílé PUL froté (100% bavlna s polyuretanovým zátěrem)

1ks nepromokavá denní klenotka s PUL (tvar L) - 23 / 6 nebo 7 cm - image - oranžový kojenecký plyš (80% bavlna, 20% polyester) + bio bavlněný beránek (100% bio bavlna) + minerály granátu + PUL s liškami (100% polyester s polyuretanovým zátěrem)

1ks nepromokavá extra dlouhá noční vložka s PUL (tvar S) - 37 / 7 nebo 8 cm - 6kapek -  mrkvově červený kojenecký plyš (80% bavlna, 20% polyester) + bio bavlněný beránek (100% bio bavlna) + PUL s liškami (100% polyester s polyuretanovým zátěrem)

Uvnitř všech látkovek je bavlněné plátýnko (100% bavlna)

Přehled všech tvarů látkových vložek, které šiji, najdeš tady.

Dostupnost Skladem (1 sada)
1 990 Kč / sada    
Značka Alucha
Kategorie E-shop
 

Denní klenotka - bio bavlněný úplet _ bio bavlněný beránek + granáty _ PUL froté (4)

MÁŠ DALŠÍ OTÁZKY?

Vybíráš poprvé a nemůžeš se v široké nabídce zorientovat? Připravila jsem pro tebe video 5 KROKŮ KE SPRÁVNÉMU VÝBĚRU LÁTKOVÉ VLOŽKY.

K uchovávání a přenosu použitých i čistých látkových vložek můžeš použít nepromokavou PUL taštičku.

Pokyny k údržbě najdeš zde a prací prostředky naopak tady.

Je pro tebe důležité, aby balíčky byly baleny ekologicky? Pokud tě zajímá, jaké balíčky z mé dílny odcházejí, přečti si "Příběh balíčku".

Informace o certifikaci materiálů ze kterých šiji najdeš v tomto článku.

Máš-li další otázky, pravděpodobně na ně najdeš odpověď v rubrice VŠE O LÁTKOVÝCH VLOŽKÁCH. Pokud jsi nenašla co jsi hledala, můžeš se mě přímo zeptat na emailu alucha@alucha.cz

CEDULKA