Konzultace - poradenství při výběru vhodné ekologické menstruační pomůcky přesně pro tebe (cca 30 minut)

 
  • 1 z 2
 
 
Dostupnost Na dotaz (> 5 ks)
350 Kč / ks    
Kategorie E-shop
 
Chtěla bys vyzkoušet některou z ekologických menstruačních pomůcek, ale moc se mezi nimi neorientuješ?
Zajímá tě, jaká je jejich životnost?
Jaká je jejich ekonomická návratnost?
Jaké mají výhody a nevýhody?
Slyšela jsi už o bylinné napářce a volné menstruaci?
Víš, jaký je rozdíl mezi běžnými jednorázovými pomůckami a těmi ekologickými z bio bavlny?

Odjakživa mě téma menstruačních pomůcek zajímalo. Svůj první menstruační kalíšek jsem si pořídila již před 15 lety, kdy se u nás poprvé objevil na trhu. Během let jsem ty ekologické vyzkoušela všechny - menstruační kalíšek, látkové vložky, menstruační kalhotky a nebo menstruační houba. Roky jsem je testovala, zajímalo mě, jak obstojí u silné menstruace, jaká je manipulace s nimi, jaká je jejich spolehlivost. 

Jednoduše ti vše představím a vysvětlím. Selským rozumem vyselektujeme to nejvhodnější řešení pro tebe, sílu tvojí menstruace a tvůj životní styl. Nezaleknu se žádné otázky a ty se nemusíš bát nebo stydět se na cokoliv zeptat. 

Rychle se zorientuješ v možnostech, které jsou nyní na trhu a během 30 minut najdeš svého favorita.

Konzultace trvá přibližně 30 minut, ale nebudu striktně odměřovat čas a nevadí, když se do toho zakousneme a budeme konzultovat déle. Cílem je, abys po konzultaci měla jasno v tom, která menstruační pomůcka bude pro tebe ta nejlepší a proč.

Pokud se poté rozhodneš, že u mně rovnou nějakou menstruační pomůcku zakoupíš, cenu konzultace ti odečtu. Podmínkou je nákup v hodnotě min. 2000,-