Bio bavlněné a kompostovatelné denní látkové Klenotky "Jelínci"

Neohodnoceno
 
  • 1 z 5
 

3-1

Prodyšná (oboustranná) denní látková Klenotka.

790 Kč / ks
Značka Alucha
Kategorie E-shop
Zvolte variantu
aBio bavlněné a kompostovatelné denní látkové vložky Klenotky od Aluchy Délka: Denní Mám ušito skladem (1 ks) 790 Kč / ks
   
 

Prodyšné, savé, díky prošití v ploše jsou diskrétně tenké a pro svoji materiálovou čistotu i částečně kompostovatelné (před kompostováním nutno odstřihnout patentky a cedulku se značkou). Tyto denní vložky jsou celobavlněné včetně veškerého prošití nití z egyptské bio bavlny. Díky minerálům granátu se z běžné látkové vložky stává jedinečný poklad. 

Denní vložka vhodná jako inkontinenční, při gynekologických zánětech a pokud tě trápí časté výtoky. Pokud je tvoje krvácení slabší, využiješ ji během celé menstruace. Při běžné síle menstruace poslouží na začátku a na konci cyklu v průběhu špinění. Díky její prodyšnosti ti zajistí potřebný komfort i během poporodního období.

Denní Klenotka (tvar L) je dlouhá cca 23 cm a v zapnutém stavu široká 6,5 nebo 7,5 cm 

Tolerance délky a šířky je +-0,5 cm. Zapínat lze dle potřeby na první nebo druhou patentku, čímž se reguluje šířka zapnuté vložky. Ochranu spodního prádla poté zajišťují křidélka, která se kolem spodního prádla zapínají na plastový patentek.

proč si pořídit TYTO látkové vložky?

Látkové intimky mají, jako všechny látkovky šité otáčenou metodou, tenký neškrábavý okraj bez zbytečného prošívání. Jsou dokonalé pro svoji materiálovou čistotu a ty tak víš, že si dopřáváš to nejlepší. Spodní strana je z kvalitního málo mačkavého amerického značkového plátna s jelínky.

NA CO SI DÁT POZOR?

Jediná bariéra proti protečení skrz je dána gramáží materiálu a celkovým počtem vrstev, a proto jsou tyto látkovky příjemně prodyšné. Máš - li slabší menstruaci, trénuješ - li volnou menstruaci, hledáš - li savější "intimku" nebo je chceš využít během poporodního období a budeš je častěji měnit, pak z nich budeš určitě nadšená. Pokud je tvá menstruace silnější, podívej se spíše po nepromokavých látkovkách.

MATERIÁL:

Dotyková vrstva směrem k tělu - 100% nebělená a nebarvená bio bavlna - 310g/m2 - certifikát GOTS

Vnitřní savá část ve středu látkové vložky - 100% nebělená a nebarvená bio bavlna - 310g/m2 - certifikát GOTS

Uvnitř látkové Klenotky jsou zašité minerály granátu

Vnitřní zpevňující vrstva - 100% nebělená bavlna z udržitelnějších zdrojů

Spodní vrstva s cedulkou, patřící směrem do spodního prádla - 100% bavlna

Prošívané nití z egyptské bio bavlny - 100% bio bavlna - certifikát GOTS

Na spodní straně vložky je našitá saténová cedulka. Rozmístění a natočení vzoru se na jednotlivých kouscích liší.

Informace o údržbě najdeš ZDE.

alucha_latkovevlozky_cedulka

Pokud tě zajímá víc informací ze světa látkových vložek, můžeš sledovat moji FB stánku Alucha - jedinečné látkové vložky nebo se připojit ke mně do skupiny Látkové vložky. Spoustu informací najdeš i u mně na webu nebo na blogu.

Délka 20 - 23 cm
Dotyková strana z BIO bavlny Ano