Denní / noční látkové Klenotky "pocta Tonye Graves"

Neohodnoceno
 

5-1

Nepromokavé denní / noční látkové Klenotky se spodní PUL froté vrstvou a uvnitř zašitými granáty.

Dostupnost Mám ušito skladem (2 ks)
1 090 Kč / ks    
Značka Alucha
Kategorie E-shop
 

Nepromokavé, savé a dostatečně dlouhé. Nemůžeš se rozhodnout mezi denní a noční vložkou? Tady máš geniální kompromis! Díky minerálům granátu se z běžné látkové vložky stává jedinečný poklad. 

Oceníš ji přes den během silnější menstruace a naopak přes noc, pokud máš menstruaci slabší až běžnou. Pokud tě trápí střední až silnější inkontinence, dost možná tohle bude také to správné řešení pro tvé pohodlí a jistotu.

Denní / noční vložka (tvar P) je dlouhá cca 27 cm a v zapnutém stavu široká 7 nebo 8 cm

Tolerance délky a šířky je +- 0,5 cm. Zapínat lze dle potřeby na první nebo druhou patentku, čímž se reguluje šířka zapnuté vložky. Ochranu spodního prádla poté zajišťují křidélka, která se kolem spodního prádla zapínají na plastový patentek.

proč si pořídit TYTO látkové klenotky?

Mají výhodu, že jsou delší než denní varianta a stejně savé jako noční varianta látkovek. Pokud tedy potřebuješ na den něco savějšího než denní nepromokavou vložku nebo naopak na noc ti stačí kratší vložka než je moje noční, denní / noční látkovka je to správné řešení. Na dotykové straně je bavlněný úplet, který je nemačkavý a v podstatě bezúdržbový. Díky smyčkám froté na spodní straně látkovky bude vložka držet na místě a nebude cestovat.

NA CO SI DÁT POZOR?

Pokud budeš látkovky přepírat v ruce, přebytečnou vodu jen lehce vymačkej, látkovkou nekruť, mohla by sis poškodit polyuretanovou impregnaci PUL vrstvy a látkovka by ti začala při nošení prosakovat. 

MATERIÁL:

Dotyková vrstva směrem k tělu - 95% bavlna, 5% elastan - certifikace OEKO-TEX® tř. 1

Vnitřní savá část ve středu látkové vložky - 100% nebělená a nebarvená bio bavlna - 310g/m2 - certifikát GOTS

Uvnitř látkové Klenotky jsou zašité minerály granátu

Vnitřní zpevňující vrstva - 100% nebělená bavlna z udržitelnějších zdrojů

Spodní vrstva s cedulkou, patřící směrem do spodního prádla - 100% bavlna + PU (polyuretan) zátěr - certifikace OEKO-TEX® tř. 1

Na spodní straně vložky je našitá saténová cedulka. Rozmístění a natočení vzoru se na jednotlivých kouscích liší.

Informace o údržbě najdeš ZDE.

alucha_latkovevlozky_cedulka

Pokud tě zajímá víc informací ze světa látkových vložek, můžeš sledovat moji FB stánku Alucha - jedinečné látkové vložky nebo se připojit ke mně do skupiny Látkové vložky. Spoustu informací najdeš i u mně na webu nebo na blogu.

Dotyková strana z BIO bavlny Ne
Délka 25 - 29 cm