Lístečky (interlabial pads) 100% BIO bavlna - kompostovatelný

Kód: L04
Bio bavlněný úplet s puntíky / bio bavlněné froté
Skladem (1 ks) | L04
50 Kč / ks

Detailní popis produktu

Lísteček je výborný pomocník a doplněk při silné menstruaci, kdy slouží k nasměrování toku krve do středu látkové vložky. Vkládá se mezi stydké pysky. Aby držel na místě, nerozmotával se a ve spodním prádle neujížděl má na dotykové vrstvě vytvarovaný záhyb. Své místo si najde i samostatně jako mini intimka během špinění, při problémech s výtoky nebo jako doplněk k menstruačnímu kalíšku nebo menstruační houbě. Prodyšná varianta ze 100% bio bavlny včetně obšití bio bavlněnou nití - po odpárání nebo odstřihnutí saténové nášivky je kompostovatelný.

proč si pořídit TYTO látkové LÍSTEČKY / INTERLABIAL PADS

- jde o jedinečný designový kousek od Vyrobeno ELRIS

- výborný pomocník během silné menstruace

- poslouží i jako tvarovaná 3D intimka

- ušito ze 100% bio bavlny, včetně obšití bio bavlněnou nití

- kompostovatelná (po odstřihnutí saténové nášivky na spodní straně lístečku)

Jedinečné řešení lístečku od Vyrobeno ELRIS. Tvar kapky s 3D řešenou dotykovou vrstvou jinde nenajdete. Lísteček se vkládá mezi stydké pysky, kde má funkci knotu, který odvádí krev přímo do středu vložky. Je to výborná vychytávka pro ženy se silnou menstruací u kterých nastává problém, že vložka není schopna rychle nasáknout silnější tok menstruační krve. Originální řešení drží na místě díky výstupku na dotykové straně. Záleží na vás, jestli si lísteček umístíte "špičkou" dopředu nebo dozadu. Pokud je pro vás jakákoliv intimka velká, vyzkoušejte lísteček! Možná najdete to pravé řešení "bez křidélek" v případě lehkého špinění nebo jako ochranu prádla a pocit čistoty mimo menstruaci

porovnání mých látkových vložek dle savosti a nepromokavosti 

  Prodyšný bio bavlněný lísteček

 

VELIKOSTNÍ PARAMETRY

Lísteček je dlouhý 10 - 11 cm

MATERIÁL

Dotyková vrstva (směrem k tělu) - bio bavlněný beránek, bio bavlněné froté (některé proužkované) nebo bio bavlněný aksamit (100% bio bavlna - certifikát GOTS)

Spodní vrstvu (s cedulkou, patřící směrem do spodního prádla "VYROBENO ELRIS") - odstřižky bio bavlněného úpletu s různými vzory nebo bio bavlněné plátno (100% bio bavlna - certifikát GOTS)

Na lístečku je saténová nášivka s potiskem

Rozmístění vzoru se na jednotlivých kouscích liší

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY?

K uchovávání a přenosu použitých i čistých látkových lístečků můžete použít nepromokavou PUL taštičku

Pokyny k údržbě najdete zde

Informace o certifikaci materiálů najdete v tomto článku 

Máte-li další otázky, pravděpodobně na ně najdete odpověď v rubrice VŠE O LÁTKOVÝCH VLOŽKÁCH. Pokud jste nenašli co jste hledali, můžete se mě přímo zaptat na emailu alucha@alucha.cz