Denní vložky "Modrá a zelená" - BIO bavlna / bavlna / fleece

 
  • 1 z 6
 

Vhodná pro slabší i běžnou menstruaci, střední inkontinenci nebo jako pojistka k menstruačnímu kalíšku či houbičce. Vložky jsou měkké, heboučké a určitě vám zpříjemní vaše dny.  Spodní vrstva je z prodyšného, ale vodoodpudivého fleecu, který tvoří bariéru proti protečení. Dotyková a zároveň i savá vrstva z bio bavlněného "beránka"

250 Kč / ks
Značka Alucha
Kategorie OSTATNÍ LÁTKOVÉ VLOŽKY
Zvolte variantu
alucha denniberan 02 Velikost: Modrá s bílým fleecem Ušijeme na přání (3 ks) 250 Kč / ks
   
alucha denniberan 01 Velikost: modrozelená se zeleným fleecem Ušijeme na přání (4 ks) 250 Kč / ks
   
 

*** POMŮŽE VÁM ZBAVIT SE VLEKLÝCH ZÁNĚTŮ A MYKÓZ ***

*** DOTYKOVÁ VRSTVA DENNÍ VLOŽKY ZE 100% BIO BAVLNY ***

 

Savost a "nepromokavost" v porovnání jednotlivých typů menstruačních vložek 

DENNÍ VLOŽKA     (spodní strana s fleecem / 1 savá vrstva)

 

Denní vložka je dlouhá cca 23 cm a v zapnutém stavu široká 6 nebo 7 cm (Zapínat lze dle potřeby na první nebo druhou patentku, čímž se reguluje šířka zapnuté vložky)

Oproti klasické denní vložce z mé nabídky obsahuje navíc 1 vrstvu bavlněného plátna ve střední části vložky (100% bavlna - savost cca 1/3 savosti beránka). Tvarově vhodná pro všechny typy postav, krásně sedí ve spodním prádle

 

MATERIÁL: 

Dotyková a zároveň i savá vrstva střední části vložky - bio bavlněný beránek (100% nebělená biobavlna - 310g/m2- certifikace GOTS)

Pohledová vrstva křidélek - po celé ploše vložky je našito bavlněné plátýnko s modrými motivy (100% bavlna)

Mezi pohledovou a spodní vrstvou je vloženo bavlněné plátýnko (100% bavlna - 140g/m2) po celé ploše. Tato vrstva slouží jako zpevňující a také jako savá. Plátýnko má přibližně 1/3 savosti beránka (zjištěno osobním domácím testováním)

Spodní vrstvu (s nášivkou "Alucha" nebo "A") tvoří bílý nebo zelený fleece (100% polyester - certifikát OEKO-TEX® tř. 1). Díky svým schopnostem nepropouštět tekutinu, působí jako bariéra a spolehlivě chrání vaše prádlo několik hodin před nehodou