Bio látkové multipotenciálky bez křidélek "Kapky deště"

Neohodnoceno
 
Tip
  • 1 z 4
 

1-1

Prodyšné (oboustranné) bio bavlněné látkové intimky bez křidélek.

Dostupnost Mám ušito skladem (3 ks)
230 Kč / ks    
Značka Alucha
Kategorie LÁTKOVÉ VLOŽKY / Denní, noční i poporodní
 

Prodyšné, savé a pro svoji materiálovou čistotu i plně kompostovatelné. Tyto prodloužené intimky bez křidélek jsou ušité z kombinace lokální bavlny a bio bavlny a veškeré prošití je nití z egyptské bio bavlny. 

Tuto intimku / vložku nazývám multipotenciálka pro široké spektrum jejího využití. Můžeš ji použít jako prodyšnou intimku pro pocit čistoty, při různých gynekologických potížích s výtoky, při slabé inkontinenci. Můžeš ji ale využívat i jako booster (vkládačku) a navýšit si savost noční vložky nebo menstruačních kalhotek. Ideální jsou i v poporodním období, kdy ji můžeš použít pro zvýšení savosti poporodní vložky nebo čtvercovky. Najde si ale uplatnění i kdekoliv jinde - odličovcí tamponek, látkový toaletní papír nebo si ji můžeš namočit do bylinkového odvaru a udělat si domácí bylinkové vložky a obklady (pozor, bylinky mají barvící schopnost a intimka pak již nebude bílá).

Intimka bez křidélek je dlouhá cca 21,5 cm a uprostřed široká 7 cm

Tolerance délky a šířky je +-0,5 cm.

proč si pořídit TYTO látkové vložky?

Jsou dokonalé pro svoji materiálovou čistotu a ty tak víš, že si dopřáváš to nejlepší. U těchto intimek EGO ustoupilo FUNKČNOSTI a nenajdeš na nich žádnou cedulku. Je to z toho důvodu, že intimka je oboustranná a ty si můžeš vybrat jestli jako dotykovou vrstvu zvolíš chladivý popelín nebo savého "beránka" a nechtěla jsem, aby ti cedulka zavazela nebo škrábala. Intimka je tak plně kompostovatelná.

Bavlněný popelín s potiskem kapek pochází od české návrhářky a je tedy od počátečního návrhu, výroby bavlněné látky až ke konečnému tisku, českou záležitostí. Bavlněné plátno, které používám uvnitř látkovky pro zpevnění, pochází z udržitelnějších zdrojů, což znamená, že je buď recyklované nebo pěstované za použití menšího množství vody, menšího množství průmyslových hnojiv a pesticidů, zatímco farmáři mají větší zisk díky příznivé marži. Spodní vrstvě se říká "beránek", protože je načechraná jako srst beránka, je to hodně savá, na omak příjemná, nemačkavá a bezúdržbová bio bavlněná látka, která byla také vyrobena v České republice. tyto intimky tedy můžeme téměř nazvat LOKÁLNÍ :-). 

Můžeš ji použít i jako booster a položit ji třeba na nepromokavou variantu vložky nebo do menstruačních kalhotek a zvýšit si tak jejich savost.

Říkám jí multipotenciálka, která nesmí chybět v žádné kabelce. Vytáhne ti trn z paty ve chvílích, kdy budeš potřebovat odlíčit, obklad, otřít něco vlhkého, toaletní papír, prostě nápaditosti se meze nekladou!

NA CO SI DÁT POZOR?

Intimky bez křidélek se do spodního prádla pouze vkládají, aby necestovaly, je potřeba zvolit dobře padnoucí obepínající spodní kalhotky.

MATERIÁL:

Dotyková vrstva směrem k tělu - 100% bavlna - 130g/m2 - certifikát Oeko-tex® Standard 100 třída výrobků I.

Vnitřní zpevňující vrstva - 100% nebělená bavlna z udržitelnějších zdrojů

Spodní vrstva  - 100% nebělená a nebarvená bio bavlna - 310g/m2 - certifikát GOTS

Prošívané nití z egyptské bio bavlny - 100% bio bavlna - certifikát GOTS

Informace o údržbě najdeš ZDE.

alucha_latkovevlozky_cedulka

Pokud tě zajímá víc informací ze světa látkových vložek, můžeš sledovat moji FB stánku Alucha - jedinečné látkové vložky nebo se připojit ke mně do skupiny Látkové vložky. Spoustu informací najdeš i u mně na webu nebo na blogu.