Látkové vložky / Denní, noční i poporodní

 

Kopie návrhu Dobrodružství Písmo Úvodka na Facebook

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ TVARY LÁTKOVÝCH VLOŽEK

 

Rozměry se mohou od výsledného vámi objednaného kousku lišit +- 0,5 cm

Hledáte nějaký jiný tvar? Projděte si moji nabídku v kategorii Látkové vložky SPECIÁL

proč si pořídit látkové vložky OD ALUCHY

- POHODLÍ, POHODLÍ a zase POHODLÍ - někdy mám pocit, že i když to zmíním třikrát, je to v případě látkových vložek málo. Ale tohle jednoduše musíte zažít! Ten pocit je nepopsatelný! Hraji si s materiály a přináším vám pohlazení sametového aksamitu, chladivého saténu nebo hladkého bavlněného úpletu.

- Víte, že barvy mají vliv na naši náladu? Dost bylo nudné bílé, nastal čas obklopit se vesele oranžovou, něžně růžovou nebo vínově červenou. Že máte rády modrou nebo zelenou? U látkových vložek si vyberete barvu, vzor i tvar přesně podle vašeho gusta.

- Vložky mají léty prověřený padnoucí tvar, ozkoušený na více než deseti tisících ušitých kusech a stovkách uživatelek včetně mně.

- Vybírejte pečlivě, protože látkové vložky vám při správné péči budou spolehlivě sloužit i více než 10 let. Víte, že žena za svůj život spotřebuje více než 11 000 jednorázových menstruačních pomůcek, které by se daly nahradit 80 látkovými vložkami?

- Sama nemám ráda husté overlockové obšívání, proto jsou moje látkovky šité tzv. otáčenou metodou, díky které mají tenký hladký okraj s minimem prošití a jsou tak skvělou volbou pro ženy, které by mohlo běžné polyesterové obšívání škrábat

okraje

 

Pokud chcete do světa látkování nakouknout trochu více, navštivte rubriku "Vše o látkových vložkách".

 

 

Stránka 1 z 3 - 52 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 52 položek celkem