LÁTKOVÉ VLOŽKY / Denní, noční i poporodní

Všechny látkové vložky působí díky své prodyšnosti jako prevence vleklých gynekologických zánětů a mykóz. Protože sama nemám ráda husté overlockové obšívání, šiji látkové vložky tzv. otáčenou metodou, díky které mají látkovky tenký okraj s minimem prošití a jsou tak skvělou volbou pokud máš obavy, že by tě mohlo běžné polyesterové obšívání škrábat. Látkové vložky mají léty prověřený padnoucí tvar ozkoušený na několika tisících ušitých kusech a stovkách uživatelek včetně mně a budou ti spolehlivě sloužit minimálně 6 let, při správné péči i více než 10 let. Jelikož miluji staré věci a řemesla, šiji své látkové vložky na starém šlapacím stroji, nejdříve značky Bobbin, postupně přibyly Royal a Singer. Mohu tak prohlásit, že látkovky Alucha jsou ušité bez potřeby elektrické energie a jediná potřebná energie ke zpracování, je ta moje.

Bavlněné plátno, které používám uvnitř látkovky pro zpevnění, pochází z udržitelnějších zdrojů, což znamená, že je buď recyklované nebo pěstované za použití menšího množství vody, menšího množství průmyslových hnojiv a pesticidů, zatímco farmáři mají větší zisk díky příznivé marži. Savé vrstvě se říká "beránek", protože je načechraná jako srst beránka, je to hodně savá, na omak příjemná, nemačkavá a bezúdržbová bio bavlněná látka.

Pokud jsou pro tebe látkovky novým tématem a ráda bys je vyzkoušela, nezapomeň si do zkušebního balíčku vybrat intimku s fleecem, denní látkovou vložku s fleecem, denní látkovou vložku nepromokavou a noční nepromokavou látkovku. A pokud si chceš opravdu dopřát, nezapomeň přihodit i nějakou Klenotku.

 
65
59001655900

Stránka 1 z 5 - 119 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 119 položek celkem