Reference

Rozhodla jsem se podělit se s vámi o některé ze zkušeností uživatelek látkových vložek Alucha. Abych zachovala aspoň trochu jejich anonymity, uvádím pouze jejich křestní jméno a iniciálu příjmení. Musím přiznat, že mně všechny ty maily a krátké zprávy udělaly obrovskou radost a nejednou mi zlepšily náladu. Možná se stanou inspirací i pro vás a pomohou vám překonat počáteční obavy z užívání látkovek

Pokud i vy jste nebo se stanete jednou z uživatelek mých látkových vložek, budu nesmírně ráda, když se se mnou podělíte o vaše dojmy a zkušenosti

Díky Vašim referencím, mám stále obrovskou chuť, posouvat "Svět látkovek" kupředu

látkové vložky

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Jiřina T.: "Krásné provedení, pohodlnost, úspora peněz. Používám sice jen jako doplněk ke kalíšku nebo ke konci ms, ale chválím."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Lenka W.: "Kojicí vložky do podprsenky ozkoušeny v plném provozu za mě paráda:) Děkuji a určitě doporučím dál."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Iva E.: "Výborná komunikace, kvalitní a krásné výrobky (intimky jsou tenké jako jednorázové).. zásilka došla rychle a v papírovém obalu - zero waste. Jsem naprosto spokojená a vřele doporučuji."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Aneta N.: "Nepopsatelně pohodlné a příjemné. V kombinaci s kalíškem za mě nejlepší možnost, jak bezpečně prožít své dny."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Martina T.: "Paní je úžasná, vytvoří na přání naprosto vše. Ráno jsem poprosila o nestandardní výbavu a večer měla ušito a do dvou dnů doma. Doporučuji ❤️ Šito opravdu s láskou ❤️."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Ivana B.: "Dobrý den paní Aleno, mnohokrát Vám děkuji za parádní vložky na míru. Už jsem je ozkoušela, jsou perfektní, příjemné, pohodlné! Děkuji, že jste se mnou měla trpělivost a přeji Vám, ať se daří a máte stále nové a nové spokojené zákaznice "

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Petra V.: "Medvídci jsou TOP!!!! Úplně jsem se do nich zamilovala. Nedá se to srovnat s mými jinými látkovkami. Normálně používám kalíšek + vložku v začátku jako pojistku, ale teda medvídek bodoval a ke konci kalíšek úplně nahradil. Mám ráda dlouhé a tenké vložky, překvapilo mne mile, jak je vrchní vrstva nepropustná, i když to není pul, ale fleece. Děkuji Vám, už koukám po dalších. Skvělá práce."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Eva N. D.: "Moc krásné a osobité vložky z příjemných materiálů. Zatím nejlepší, jaké jsem měla."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Gita M.: "Ručně vyráběné, krásné a zábavné dámské vložky. Jsem ráda, že jejich koupí podpořím nejen lokální výrobu a práci jejich tvůrkyně, ale také že každý měsíc už nemusím produkovat pro přírodu nerozložitelný a toxický odpad v podobě jednorázových vložek. Děkuji za možnost látkovek. Mám je už několik let a stále slouží!"

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Marie H.: "Dobrý den,chci poděkovat za Vaši zásilku, vše dorazilo a vložky jsou parádní. Máte vše krásné a profesionálně provedené, včetně webu, balíčku, letáčku ve vložce, prostě nádhera. Vyzkoušela jsem za poslední 3 roky pět značek látkových vložek včetně těch Vašich a ty Vaše jsou nejlepší, obstály na 100%, stále plně funkční, úplet - žádné fleky, pul nepropouští, jako nové. Jinak je super, že děláte vložky z úpletu, protože ten se mi osvědčil fakt nejlépe. A také že je normálně zakládáte, to je úplně jiný level než ty obšité overlockem. Ostatní značky při stejné péči vždy nějaký problém, pul brzy propouštěl nebo brzy vydrolený plyš, fleky, většinou vyhození do koše velmi brzy. Tudíž díky za Vaši práci, časem si objednám další várku."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Katerina P.: "Objednala jsem ze zvědavosti a určitě to nebyl můj poslední nákup! Na Aluchy balení se pějí na sítích ódy, a zaslouženě! Krásný eko balíček, bez zbytečných odpadů navíc. Navíc maximální pohodlnost a hezký vzhled (to jsem tušila už z fotek, ale naživo je to ještě lepší). Díky a moc doporučuju !"

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Monika B.N.: "Alucha má naprosto precizně provedené vložky. Materiály, vzory, koneckonců i balíček. Všechno do puntíku vymazlené. Je vidět, že to dělá s láskou a dělá to moc dobře. Za sebe velmi vřele doporučuji. A pokud má někdo obavy začít, doporučuji nejdřív vyzkoušet intimky. Obavy zmizí."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Šárka S.: "Krásně zpracované, příjemný materiál, veselé barvy. Za mě super! 

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Hana V.: "Aluchu můžu jenom doporučit. Krásné provedení, vzory, ze kterých si vybere každý, příjemné materiály, rychlé dodání. Musím vyzdvihnout i komunikaci s paní Alenou, vyšla mi vstříc jak jen to šlo a že jsem potížistka, já bych se sama už kolikrát poslala k šípku:) ještě jednou moc děkuji."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Lenka V.: "Kvalitně zpracované z nejlepších materiálů, skvělé tvary i motivy."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Marie T.: "Vynikající zpracování dámských vložek, zabaleno s pozorností a perfektní komunikace. Vřele doporučuji."

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Veronika P.: "Upřímně vás obdivuji za to, jakou si dáte práci s okraji. Hrc prc na overlocku dělá dnes každý, jste výjimka a právě tím máte můj obdiv"

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Peťa J.: "Alena je příjemná mamina, dokáže šít s třemi dětmi za krkem. Její vložky jsou otáčené, takže se nikde netřepí jako overlockové. Má vlastní design tvarů, které fungují tak jak potřebujete. Je možné u ní vybrat komplet kompostovatelné kousky šité biobavlněnou nití, to jsou detaily, které se nevidí a pro milovníky zero waste je to důležité. Moc sympatické je balení do orazítkované obálky, vložky mají papírové štítky, a tak vybalování zásilky je jako malé vánoce bez plastu. A na šlapacím stroji opravdu šije, viděla jsem ho in natura????   Fandím, a podporuji, Alucha je rozhodně žena na správném místě"

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Zuzana B.: "Doporučuji na 100 %. Skvělé, promyšlené a krásně zpracované výrobky, milá komunikace, balíček zabalen bez zbytečných plastových obalů. Prostě TOP Děkuji "

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Tereza J.: "Radost každý měsíc. Pohodlíčko a funkčnost i potěšení pro oko. Kočičkové jsou měkkoučké a svou délkou i svým tvarem se mi výborně osvědčily pro jízdu na koni i lyžování! Za mně ❤️ 

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Hana L.: "Ano, je to šokující téma, menstruace. Pánové, dál nečtěte, zvlášť vy, kteří se jí bojíte Naopak ženy, a mluvím hlavně k těm, které mají menstruaci silnou a bolestivou. Tak zaprvé: milujte ji, děkujte jí, jste ženy, jste nebo budete matky. Jednou jsem hledala pomoc na skupince a napsala mi Alucha, že jsem ideální adeptka na testování jejich klenotek. (Látkové vložky, které mají uvnitř zašité granáty). Darovala mi čtyři klenotky k vyzkoušení a já, která věci potřebuji pochopit, abych je mohla přijmout, vám říkám, že jsem si sedla na zadek. Sice jsem k tomu přistupovala s otevřenou myslí, ale na druhou stranu, kameny zašité do vložky, jako fakt? Jako jak? Jenže dnes tu sedím a mám za sebou 1. den menstruace bez analgetik, nepamatuji kdy naposledy to tak bylo. Takže? Ať je to jak chce, tak: 1) buďte zero waste, budete se mít jako v bavlnce a ušetříte planetu ???? 2) švadlenky, víte, že Alucha šije na šlapacím stroji, s láskou a pečlivě?  3) někdy prostě stačí uvěřit a zázraky se dějí. Díky Alucha-látkové vložky pro ženy ❤️"

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Jana J.: "Látkovky od Aluchy doporučuji, velice rychlé dodání i u věcí na přání. Jen malé varování, vzniká rychlá závislost na nových vzorech".

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Petra F.: "Perfektní!!! Krásné vzory, precizní práce, pohodlí. Člověk převezme mile a ekologicky zabalenou zásilku a těší se, až její obsah použije. Alucha mi přispěla k příjemnějšímu prožití své periody a díky ní jsem učinila i další krok k ZW".

Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook (4)Hanka V.: "Aluchu můžu jenom doporučit. Krásné provedení, vzory, ze kterých si vybere každý, příjemné materiály, rychlé dodání. Musím vyzdvihnout i komunikaci s paní Alenou, vyšla mi vstříc jak jen to šlo a že jsem potížistka, já bych se sama už kolikrát poslala k šípku:) ještě jednou moc děkuji".

2020 © Alena Hradilová