Klenotky

Představte si, že vás vaše menstruace nesrazí na kolena. Nebudete volat šéfovi, že na dnešek si berete volno. Nebudete se svíjet v křečích, polykat paralen a obkládat břicho teplými obklady (ENGLISH BELOW)

Vím jak vám je. S bolestivou a nepravidelnou menstruací jsem bojovala celé dospívání. Pamatuji si, jak jsem jen ležela celý den zkroucená v posteli, držela se za břicho a uklidňovala se tím, že zítra už to bude lepší. S pravidelností jsem každý měsíc sahala do poličky pro pilulku ibuprufenu. Růžová pilulka, která symbolizovala začátek mých měsíčních potíží

I proto vznikly KLENOTKY, které v sobě spojují léčivou sílu granátů a zdravotní nezávadnost látkové vložky

Snažily jste se zbavit potíží, vyzkoušely jste co se dalo a nic nezabralo? Přemýšlíte, co byste ještě mohla udělat jinak, aby byl jednou pro vždy konec vašim trápením?

Možná mám pro vás řešení, které je naprosto jednoduché a právě proto je tak geniální! Nemusíte vynakládat žádné extra úsilí a vaše zdravotní problémy se budou postupně upravovat samy. Chcete vědět v čem je to kouzlo?

Součástí KLENOTEK jsou minerály granátu, který má jedinečné schopnosti. Posiluje životní energii, má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení a zmírňuje křeče. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus

Klenotky jsou totiž takové moje čtvrté dítě. Mám ráda minerální kameny a věřím v jejich skrytou sílu a léčivé vlastnosti. Myšlenka zašít malé kamínky do látkové vložky přesto přišla zcela nečekaně. Přemýšlela jsem, který minerál by byl nejvhodnější a hned se mi vybavily malé krvavě rudé kamínky. Když jsem později zjistila, jaké vlastnosti se pro tento malý červený minerál udávají, bylo rozhodnuto! Tohle spojení prostě patří k sobě! Někdo tomu třeba nemusí věřit a já nemám jak bych vás přesvědčila. neexistuje žádná studie, žádný výzkum, jen pozitivní reakce od žen, které klenotky vyzkoušely. Navíc lidé jsou různě vnímaví. Je to podobné jako s názory na homeopatika, někomu pomůžou a pro jiného je to jen drahý cukr. Ale zkuste dát klenotkám šanci, jsou to malé poklady a určitě se při jejich používání budete cítit přinejmenším výjimečně. Tuhle specialitu najdete jen u mně, u Aluchy na Moravě

 

Granát je drobný drahokam. Malý kamínek, rudý jako krev. Jeho barva a místo sběru v České Republice plně koresponduje s mými výrobky a jeho vlastnosti jsou pro použití v látkovkách přímo ideální. Název granátu vznikl z latinského granatum malum - granátové jablko. Možná proto, že připomíná svojí sytě červenou barvou a tvarem zrníčka granátového jablíčka. Granáty jsou pevně propojené s českou historií. V říčních náplavách byl objevován již od pravěku. Jde o kameny získávané klasickým ručním rýžováním od amatérským hledačů z oblasti Vestřev. Používám malá zrníčka tohoto minerálu o rozměrech cca 0,2-0,3 cm. Ale nebojte, na velikosti kamínku jeho síla opravdu nezávisí. Věděly jste, že granátu nevadí kyselé prostředí a že vydrží i teploty vyšší než 1300°C?

Spojením klasického rýžování a šití na šlapacím stroji vznikají pod mýma rukama malé poklady s názvem KLENOTKY

Vybírám opravdu malé úlomky, abych měla jistotu, že vás nebudou při užívání tlačit. Rukou je uvnitř látkové vložky můžete nahmatat, ale při běžném nošení opravdu netlačí. To, že právě držíte v ruce klenotku a ne běžnou vložku poznáte na první pohled podle odlišné cedulky, kde ve středu písmene A je místo květu máku symbol diamantu

klenotky

Tereza Stropnická, která se minerály zabývá, o granátu napsala: "Granát se od pradávna používal jako ochranný talisman, který pomáhá najít cestu tam, kde žádná zatím ještě není, pomáhá najít řešení u zdánlivě neřešitelných situací. Jeho detoxikační schopnosti fungují jak na emoční a mentální úrovni, tak i na úrovni fyzické. Pomůže vám nelpět na zraňujících emocích, ukáže vám, co si z každé situace vzít pro sebe, aby to vedlo k růstu, a to ostatní nechat odejít. Granát posiluje životní energii, pud sebezáchovy a chuť zdolávat překážky, proto je skvělý při náročných obdobích, které proměňuje ve výzvy, které je množné zvládnout. Má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení. Pokud se napojíte na jeho energie, na pomůže vaší fyzické i emoční očistě, která bude probíhat více v souladu a harmonii se sebou i se svým okolím, uzemní vaše energetické pole, což odstraní podrážděnost a přecitlivělost. V granátu je velmi silně zastoupen element ohně, proto jeho nošení pomáhá proti studeným rukám a nohám, zmírňuje bolesti a křeče a pomáhá i při bolestech kloubů a páteře. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus."

ENGLISH: 

Just imagine that your period is not knocking you down. Imagine not calling your boss you are not coming to work today. Imagine you are not having cramps and you do not need to take any pain medications.

I know what it feels like. Painful and irregular menstruation. Been there, done that. Had been fighting it through the whole puberty. I remember all those days laying in my bed with my stomach hurting so bad, comforting myself it's gonna be better.

Those were the reasons why the jewelery pads came into existence. Curative effects of garnets combined with safe cloth pads. Have you been trying everything and nothing has worked so far? Are you wondering what more you can do to end your problems?

I may have solution for you. Easy and ingenious. No extra effort needed and your health issues may fade away. Wanna know more?

The part of the jewelery pads are little garnets with their unique power. It boosts vital energy, has a beneficial effect on blood circulation, harmonizes low pressure, relieves bleeding and also detoxifies. It relieves pain during menstruation, tension and pressure in the uterus, regulates severe bleeding and relieves cramps. It supports the reproductive cycle, increases fertility and stabilizes the irregular menstrual cycle. I like gemstones and I do believe in their healing powers.

The idea of combining them with my cloth pads came kinda out of the blue. I wondered which gem would suit the best and I immediately recalled the small bloody red stones. When I learned about all its qualities, it was pretty clear it did belong together. There is no study and no research whatsoever. The only thing I can give you are the positive reactions from women who have already tried the jewelery pads. Just give it a chance. They can be found only at Alucha in Moravia.

Garnet is a tiny gem. A small stone, red as blood. The name of the garnet comes from the Latin "granatum malum" - pomegranate. Garnet is firmly connected with Czech history. It was discovered in the river alluvium back in prehistoric times. I have been using small grains of this mineral, measuring about 0.2-0.3 cm. Garnet is acid resistant and the melting point is above 1300°C.

Concerning the process, I choose really small fragments to make sure they won't be pinching you through the cloth pad. The jewelery pads have a different tag on them. There is letter "A" with a little diamond instead of a poppy flower as usual.

Tereza Stropnická, who deals with minerals, wrote about the garnet: "The garnet is used as a protective talisman which helps finding a path in life. It helps one with unsolvable situations. Emotionally, as well as mentally and physically. It is great through tough times. It reinforces vital energy and self-preservation. It has beneficial effects on blood circulation, does harmonize low pressure, relieves bleeding and detoxifies. It helps relieving the pain in uterus and regulates heavier bleeding. If you connect with its energy, it will help you with chippiness and hypersensitiveness. The element of fire in the garnet reduces cramps, helps with cold hands and feet, as well as joint and spine pains. It supports reproduction, improves fertility and stabilizes irregular menstrual cycle. "