Cítí se u vás někdo pod psa?

04.12.2017

Jsem už tak trošku vánočně naladěná. Dopis pro Ježíška máme napsaný, a tak už i on má představu, co by si každý z nás přál. Doma je neskutečný nepořádek, jelikož se nám poprvé sešlo, že všechny tři děti jsou nemocné. Okukujeme vánoční výzdobu v protějších oknech a vymýšlíme, jak zase ozdobíme ty naše. 

Na stole leží jedna z posledních předvánočních objednávek...konečně hotová! Jsou to takové testovací kousky! Různé materiály, různě šité, všechny funkční, i když každá trochu jiná. Postupně jsem si ujasnila, jak budou vypadat a jak je budu šít....Ehmmm, cože?...Jo, že jsem nenapsala co to je?...Přeci LÁTKOVACÍ VÝBAVA PRO FENKU :-D

Pokud totiž látkujete sebe a svoje děti, už je to opravdu kousek k látkování vaší věrné čtyřnohé kamarádky!

Na výběr je ze tří druhů - prodyšné, s fleecem a s nepromokavým PUL froté.

Prodyšné - spodní strana z puntíkovaného plátýnka (100% bavlna), fleecové mají spodní stranu ze světle růžového nebo tmavě růžového fleecu (100% polyester) a nepromokavé jsou s bílým PUL froté (100% bavlna zalaminovaná polyuretanovým zátěrem).  Dotyková vrstva z bavlněného úpletu s jezevčíky (100% bavlna).

Zapínání na "plenkový" suchý zip, který vydrží větší zátěž a je dlouhodobě funkční! Uvnitř savá vrstva bio beránka (100% bavlna)

Rozměry (hotových) jsou 8 / 12 cm a jsou určené pro střední až větší plemeno. Zapínají se do "kalhotek". Pokud máte ozkoušenou jinou velikost, napište...