*** Klenotky ***

Představte si, že Vás vaše menstruace nesrazí na kolena. Nebudete volat šéfovi, že na dnešek si berete volno. Nebudete se svíjet v křečích, polykat paralen a obkládat břicho teplými obklady.

Vím jak Vám je. S bolestivou a nepravidelnou menstruací jsem bojovala celé dospívání. Pamatuji si, jak jsem jen ležela celý den zkroucená v posteli, držela se za břicho a uklidňovala se tím, že zítra už to bude lepší. S pravidelností jsem každý měsíc sahala do poličky pro pilulku ibuprufenu. Růžová pilulka, která symbolizovala začátek mých měsíčních potíží.

I proto vznikly KLENOTKY, které v sobě spojují léčivou sílu granátů a zdravotní nezávadnost látkové vložky!

Snažily jste se zbavit potíží, vyzkoušely jste co se dalo a nic nezabralo? Přemýšlíte, co byste ještě mohla udělat jinak, aby byl jednou pro vždy konec vašim trápením?

Máme pro Vás řešení, které je naprosto jednoduché a právě proto je tak geniální! Nemusíte vynakládat žádné extra úsilí a  Vaše zdravotní problémy se budou postupně upravovat samy. Chcete vědět v čem je to kouzlo?

Součástí KLENOTEK jsou minerály granátu, který má jedinečné schopnosti. Posiluje životní energii, má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení a zmírňuje křeče. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus. 

Pořád Vám to přijde složité? Nevíte jakou variantu zvolit? Ráda Vám poradím s výběrem. Klenotky jsou totiž takové moje dítě. Mám ráda minerální kameny a věřím v jejich skrytou sílu. Myšlenka zašít malé kamínky do látkové vložky přesto přišla zcela nečekaně. Nápad mě ale zcela nadchnul a hned se mi vybavily malé krvavě rudé kamínky. Když jsem později zjistila, jaké vlastnosti se pro tento malý červený minerál udávají, bylo rozhodnuto! Tohle spojení prostě patří k sobě! Někdo tomu třeba nemusí věřit. Navíc jsme lidé různě vnímaví. Je to podobné jako s názory na homeopatika, někomu pomůžou a pro jiného je to jen drahý cukr. Ale zkuste dát našim klenotkám šanci, jsou to malé poklady a určitě se při jejich používání budete cítit přinejmenším výjimečně. Tuhle specialitu najdete jen u nás na Moravě a u Aluchy.

Šijeme postupně z těch nejkrásnějších látek, které nám projdou pod rukama. Dostupné kousky najdete na našem eshopu www.alucha-eshop.cz

Granát je drobný drahokam. Malý kamínek, rudý jako krev. Jeho barva a místo sběru v České Republice plně koresponduje s našimi výrobky a jeho vlastnosti jsou pro použití v látkovkách přímo ideální. Název granátu vznikl z latinského granatum malum - granátové jablko. Možná proto, že připomíná svojí sytě červenou barvou a tvarem zrníčka granátového jablíčka. Granáty jsou pevně propojené s českou historií. V říčních náplavách byl objevován již od pravěku. My používáme malá zrníčka tohoto minerálu o rozměrech cca 0,2-0,3 cm. Ale nebojte, na velikosti kamínku jeho síla opravdu nezávisí. Věděly jste, že granátu nevadí kyselé prostředí a že vydrží i teploty vyšší než 1300°C? Vybraly jsme opravdu malé úlomky, abychom měly jistotu, že Vás nebudou při užívání tlačit. Jde o kameny získávané klasickým ručním rýžováním od amatérským hledačů z oblasti Vestřev. 

Klasické rýžování a klasické šití na šlapacím stroji....jak se Vám tohle spojení líbí?

Tereza Stropnická o granátu napsala: "Granát se od pradávna používal jako ochranný talisman, který pomáhá najít cestu tam, kde žádná zatím ještě není, pomáhá najít řešení u zdánlivě neřešitelných situací. Jeho detoxikační schopnosti fungují jak na emoční a mentální úrovni, tak i na úrovni fyzické. Pomůže vám nelpět na zraňujících emocích, ukáže vám, co si z každé situace vzít pro sebe, aby to vedlo k růstu, a to ostatní nechat odejít. Granát posiluje životní energii, pud sebezáchovy a chuť zdolávat překážky, proto je skvělý při náročných obdobích, které proměňuje ve výzvy, které je množné zvládnout. Má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení. Pokud se napojíte na jeho energie, na pomůže vaší fyzické i emoční očistě, která bude probíhat více v souladu a harmonii se sebou i se svým okolím, uzemní vaše energetické pole, což odstraní podrážděnost a přecitlivělost. V granátu je velmi silně zastoupen element ohně, proto jeho nošení pomáhá proti studeným rukám a nohám, zmírňuje bolesti a křeče a pomáhá i při bolestech kloubů a páteře. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus."