KLENOTKY / Látkové vložky s minerály

Klenotky jsou jedinečné látkové vložky, uvnitř kterých jsou pečlivě zašity malé minerály granátů. Takové Ferrari mezi látkovými vložkami. 

S Klenotkami se budete cítit naprosto výjimečně. Je to naprostý luxus, který vám dodá potřebné sebevědomí i ve dnech, kdy se necítíte zrovna nejlépe. Jejich energie podpoří tu vaši a z vás se stane bohyně. Je to energetická bomba! Při vlastní výrobě se soustředím na to, aby jak jednotlivé materiály, tak výroba, byla co nejvíce tradiční a ve spojení s přírodou. Používám malé kamínky granátu, které jsou stále ještě ručně sbírány v říčních náplavách a celkovou podobu podporuji šitím na šlapacím stroji, který by mohl příběhy přímo vyprávět! Klenotky jsou tedy ušité bez potřeby elektrické energie a naopak se v nich odráží kousek té energie mojí, kterou předávám šlapáním na pedál a ručním zpracováním. Každý kousek mi projde rukama od A do Z. A to jsem ještě nepsala, jaké vlastnosti jsou připisovány samotným granátům.....

 Klenotky mají i svoji vlastní cedulku, kde místo tradičního květu máku najdete symbol diamantu.

 klenotky   1215-9

NEJOBLÍBENĚJŠÍ TVARY LÁTKOVÝCH VLOŽEK

tvaryzaklad

 Hledáš nějaký jiný tvar? Projdi si moji nabídku v kategorii Látkové vložky SPECIÁL

Všechny tvary, které šiji, najdeš naopak pěkně pohromadě tady.

Pokud to potřebuješ vzít přehledně a od začátkou, koukni na článek ZAČÍNÁME a jinak světem látkování můžeš brouzdat v rubrice "Vše o látkových vložkách".

 
490
450014904500

Stránka 1 z 2 - 38 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 38 položek celkem