Klenotky - látkové vložky s minerály

Možná to se svojí menstruací nemáte zrovna lehké

DIAMANT2 Zažíváte bolesti a křeče, které vás paralyzují od jakékoliv činnosti?

DIAMANT2 Nebo je vaše menstruace “JEN” nepravidelná?

DIAMANT2 Nejraději byste těch pár dnů každý měsíc přeskočily a slovo “menstruace” vymazaly ze svého života?

Vím jak vám je. S bolestivou a nepravidelnou menstruací jsem bojovala celé dospívání. Pamatuji si, jak jsem jen ležela celý den zkroucená v posteli, držela se za břicho a uklidňovala se tím, že zítra už to bude lepší. S pravidelností jsem každý měsíc sahala do poličky pro pilulku ibuprufenu. Růžová pilulka, která symbolizovala začátek mých měsíčních potíží a jedinou možnou úlevu.

Vlastně ani nevím, kdy přišel ten zlom a bolest při menstruaci z mého života vymizela. 

Časem jsem na svoje tělo začala být vlídnější. Přestala jsem tlačit na výkon a začala více odpočívat. Velký dík v celkové změně patří látkovým vložkám. Díky nim jsem se zbavila nejen opakujících se mykóz a zánětů, ale celkově zlepšila svůj postoj k menstruaci. 

Menstruace bolet nemusí

Přemýšlíte, co byste ještě mohly udělat jinak, aby jste ten pocit klidu také zažily?

Vliv na bezbolestnou menstruaci mohou mít i klenotky. V čem je to kouzlo?

DIAMANT2 KLENOTKY - jedinečné látkové vložky, uvnitř kterých jsou pečlivě zašity malé minerály granátů do vnitřní vrstvy. K čemu je to dobré?

1215-9

 

“Každý tvor, každá rostlina, má kromě fyzického těla i tělo energetické. My všichni vibrujeme určitou frekvenci, která je měřitelná. Mnoho kvantových fyziků to potvrdí” říká Michaela Hering, která se práci s energiemi zabývá. 

Mě to odjakživa táhne do přírody. Nejlépe je mi v lese. Neumím to sama vysvětlit, ale tu energii rostlin a kamenů cítím a v jejich blízkosti mi je neskutečně dobře. Vzpomínám, že téměř z každého výletu jsem si domů nesla nějaký poklad v podobě šišky nebo šutru. Kolikrát se ty moje poklady docela pronesly :-)

Možná to máte podobně, sbíráte minerály, které jsou v souladu s vaším astrologickým znamením nebo se jen cítíte bezpečně a klidně, když jsou kamínky ve vaší blízkosti.

Myšlenka zašít malé kamínky do látkové vložky přesto přišla zcela nečekaně

Přemýšlela jsem, který minerál by byl nejvhodnější a hned se mi vybavily malé krvavě rudé kamínky. Když jsem později zjistila, jaké vlastnosti se pro tento malý červený minerál tradují, bylo rozhodnuto! Tohle spojení prostě patří k sobě.

Dříve lidé věřili, že granát posiluje životní energii, má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení a zmírňuje křeče. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus. To je docela paráda, co říkáte?

Neexistuje žádná studie, žádný výzkum, nic, o co bych svá tvrzení mohla opřít. Navíc každá jsme na své cestě v jiné fázi a jsme k různým okolnostem různě vnímavé. Jediné, co vám mohu nasdílet, jsou pozitivní reakce od žen, které klenotky vyzkoušely. Ale pokud jste na stejné vlně a kameny milujete jako já, určitě ani žádný důkaz nepotřebujete. 

 

Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook   Kopie návrhu Kopie návrhu Červený Přání Narozeniny Post na Facebook

 

Navíc co můžete ztratit? 

Tereza Stropnická, která se minerály zabývá, o granátu napsala: "Granát se od pradávna používal jako ochranný talisman, který pomáhá najít cestu tam, kde žádná zatím ještě není, pomáhá najít řešení u zdánlivě neřešitelných situací. Jeho detoxikační schopnosti fungují jak na emoční a mentální úrovni, tak i na úrovni fyzické. Pomůže vám nelpět na zraňujících emocích, ukáže vám, co si z každé situace vzít pro sebe, aby to vedlo k růstu, a to ostatní nechat odejít. Granát posiluje životní energii, pud sebezáchovy a chuť zdolávat překážky, proto je skvělý při náročných obdobích, které proměňuje ve výzvy, které je množné zvládnout. Má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá harmonizovat nízký tlak, zmírňuje krvácení a detoxikuje. Při menstruaci snižuje napětí a tlak v děloze, ulevuje od bolesti a reguluje silnější krvácení. Pokud se napojíte na jeho energie, na pomůže vaší fyzické i emoční očistě, která bude probíhat více v souladu a harmonii se sebou i se svým okolím, uzemní vaše energetické pole, což odstraní podrážděnost a přecitlivělost. V granátu je velmi silně zastoupen element ohně, proto jeho nošení pomáhá proti studeným rukám a nohám, zmírňuje bolesti a křeče a pomáhá i při bolestech kloubů a páteře. Podporuje reprodukční cyklus, zvyšuje plodnost a stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus."

 

DIAMANT2 Klenotka je opravdový klenot mezi látkovými vložkami. Přinese vám všechny výhody, které látkovky umí poskytnout a díky granátkům ještě malé kouzlo navíc. Bude vám spolehlivě sloužit několik let a věřím, že vy se s ní budete cítit naprosto jedinečně. 

 

Granát je drobný drahokam. Malý kamínek, rudý jako krev. Jeho barva a místo sběru v České Republice plně koresponduje s mými výrobky a jeho vlastnosti jsou pro použití v látkovkách přímo ideální. Název granátu vznikl z latinského granatum malum - granátové jablko. Možná proto, že připomíná svojí sytě červenou barvou a tvarem zrníčka granátového jablíčka. Granáty jsou pevně propojené s českou historií. V říčních náplavách byl objevován již od pravěku. Jde o kameny získávané klasickým ručním rýžováním od amatérským hledačů z oblasti Vestřev. Používám malá zrníčka tohoto minerálu o rozměrech cca 0,2-0,3 cm. Ale nebojte, na velikosti kamínku jeho síla opravdu nezávisí. Věděly jste, že granátu nevadí kyselé prostředí a že vydrží i teploty vyšší než 1300°C?

Spojením klasického rýžování a šití na šlapacím stroji vznikají pod mýma rukama malé poklady s názvem klenotky_2

klenotky

 

Vybírám opravdu malé úlomky, abych měla jistotu, že vás nebudou při užívání tlačit. Rukou je uvnitř látkové vložky můžete nahmatat, ale při běžném nošení opravdu netlačí. To, že právě držíte v ruce klenotku a ne běžnou vložku poznáte na první pohled podle odlišné cedulky, kde ve středu písmene A je místo květu máku symbol diamantu.

2020 © Alena Hradilová

Záznamy nebyly nalezeny...